Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem beszélek a kollegák...

Ha nem beszélek a kollegák többségével, mert nincs igényem rá, nyilván, ha kérdeznek akkor felelek, de nincs nagy kontaktom egyikkel se m3g a főnökömmel sincs nagy, az baj?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Elvileg nem. Attól függ, hogy milyen a munkahely, milyenek az emberek, vezetőség. Mostanában divat a látszat haverság, csapatépítés, stb. Ha ott is ilyenek, akkor majd szépen kipiszkálnak onnan.
2021. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem baj éppen, valószínűleg egy idő után megszokják és elkönyvelik hogy te ilyen zárkózott vagy.
2021. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem baj. Megsavanyodott munkatárssal senki nem szeret dolgozni. Ilyen hozzáállással kb. abból fog állni az életed, hogy nyugdíjas korodig váltogatod a munkahelyeket,mert sehol nem fognak előléptetni. De az is kérdés, hogy hova vesznek fel. Jól fizető helyekre biztosan nem.
2021. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Vagy elmész egyéni vállalkozónak, de oda meg hatványozottan kell a kommunikáció és jó attitűd...
2021. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Én is ilyen zárkózott vagyok. Családias hangulatú kis munkahelyen dolgozom, ahol mindenki más szeret beszélgetni, hülyéskedni egymással. Eleinte furcsállták, hogy én szinte soha semmihez nem szólok hozzá, csak ha konkrétan rákérdeznek valamire. Idővel elfogadták, hogy én egyszerűen ilyen vagyok, nem néznek ki emiatt.
2021. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Pacsi, ilyen vagyok én is. Bár nem jó, mert besúgónak, gyagyásnak, megbízhatatlannak gondolhatják emiatt az embert...
2021. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Saját tapasztalataim alapján: Magyarországon baj, Nyugat-Európában nem. Odahaza valamiért létfontosságú, és kvázi a csapatba illeszkedés feltétele, hogy amit csak lehet, mesélj el magadról. Idekint viszont elfogadják, ha csak dolgozni járok be.
2021. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!