Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van ekkora hézag az...

Miért van ekkora hézag az oltottak és a nem oltottak között?

Figyelt kérdés
Mi ez a nagy ellenségeskedés? (nem vagyok beoltva sem)
2021. okt. 30. 13:12
 1/10 A kérdező kommentje:
pl volt egy kolleganőm, aki, mikor megtudta, hogy nem rendelkezem oltakozással, arrébb állott és úgy nézett rám, mint egy leprásra a maszkja mögött a vén szipirtyó
2021. okt. 30. 13:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét csoportban vannak ostoba és értelmes emberek egyaránt. Én oltva vagyok, szerintem az a normális, ha az ember beoltatja magát, de el tudom fogadni azt is, ha valaki másképp gondolja.
2021. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!

Pont azért van ez a "nagy ellenségeskedés", mint amit a te 1-es hozzászólásod is tükröz.

Én soha senkit nem faggatok, hogy be van e oltva, mert mindenki magánügye, hogy mit tart a saját egészségéről. Az oltatlan legfeljebb olyanokat tud megfertőzni SÚLYOS FORMÁBAN(!), akik hasonlóan gondolkoznak erről.

Akikről viszont nagyon rossz véleménnyel vagyok, azok azok, akik ebből is politikai kérdést csinálnak és csak azért nem oltatják be magukat, mert ellenzékiek. És ez az összes érvük erről.

2021. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, ismerek fideszt fant, aki sosem oltakozna!
2021. okt. 30. 14:29
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

#4

ÉRTELMEZÉS Barátom! (Óvoda kiscsoportban is követelmény!)

Nem azt írtam, hogy a Fideszesek oltatják magukat, az ellenzék meg nem, ha nem azt, hogyha "csak azért nem oltatják be magukat, mert ellenzékiek. És ez az összes érvük erről."

2021. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

"és csak azért nem oltatják be magukat, mert ellenzékiek"

Erősen kétlem hogy lenne az országban egy ilyen ember is...


Amúgy meg nem túl bonyolult ez a konfliktus, kérdező. Szerinted milyen okból oltatnak, akik oltatnak? Mit várnak ettől egyénileg és társadalmi szinten?

Na.... Az oltatlanok kb a megtestesülései mindannak, amit tönkreteheti az oltással kapcsolatos reményeiket.


Miattatok eshet vissza az ország a korlátozásokba, ti lehettek azok, akik újabb mutációkat hordoztok,stb.

2021. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert ti aztán mitől vagytok védettek, mikor ugyanúgy megfertőződtök, max a hülyeségtől!
2021. okt. 30. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Kérdésed:

Miért van ekkora hézag az oltottak és a nem oltottak között?

Mi ez a nagy ellenségeskedés? (nem vagyok beoltva sem)


Hozzászólásod:

Mert ti aztán mitől vagytok védettek, mikor ugyanúgy megfertőződtök, max a hülyeségtől!


Erről ennyit.

2021. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
#7 na már ki is csapott belőled az intelligencia 😂
2021. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

6-os!

"Erősen kétlem hogy lenne az országban egy ilyen ember is..."


Drága, naiv Fórumtársam! Csak én ismerek vagy egy tucattal! Nagyjából a Kérdező szellemi szintjén működnek és "azé' nem ótakoznak, mert a Zorbán azt akarja!"

2021. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!