Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális dolog, hogy ez miatt...

Normális dolog, hogy ez miatt magányos vagyok?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen műszakok azaz csapatok vannak, de én nem vagyok benne egyikben sem, hanem össze-vissza vagyok mindegyik műszakkal, ahogy épp kijön.


Nagyon rosszul érzem magam e miatt, hogy nem tartozom sehová, magányos vagyok.


A magán életben sincsen társaságom.


E miatt el is gondolkodtam, hogy munkahelyet váltok. :/


27/F



2021. okt. 31. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Én is teljesen magányos vagyok a munkahelyemen, de én ezt elfogadtam. A pénz nem rossz, úgy vagyok vele hogy dolgozni járok a munkahelyre nem barátkozni.
2021. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Normális amit érzel, de tehetnél ellene. Én is voltam több műszakban, volt hogy senkit nem ismertem, de egy idő után mégis szóba elegyedtem jó párral és mindegyikből lettek ismerősök.


Szólíts meg embereket, beszélgess, merj nyitni mások felé. Ha ők se nyitnak, akkor lesz az, ami most van benned. Ezt az új munkahely sem feltétlen oldja meg, ha ott sem tudsz haverkodni.

2021. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 hónapja mikor szervezték a műszakokat, nem tettek be egyik műszakba sem, azóta nincs kedvem egyikkel sem haverkodni...
2021. okt. 31. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig neked lenne a legjobb, mert nem mindig ugyanazok képét kellene nézned, hanem a csoportok között tudsz mozogni és van egy kis változatosság.
2021. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Velem is ez volt jó pár hónapig, de nekem kifejezetten tetszett, mert nem voltam bekényszerítve egy klikkbe, ami vagy befogad vagy nem, a többieket meg nem is ismerem gyakorlatilag. Sokkal több emberrel találkoztam és lettek barátaim innen is, onnan is. Nyitottnak kell lenni egyszerűen.
2021. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb így, több emberrel is barátkozhatsz. Beszélgess velük, csak van 1-2 ember aki szimpatikus.
2021. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ne szomorkodj ,szerintem megpróbálhatsz barátkozni velük pl reggel, amikor megérkeztek; vagy ebédszünet alatt akár ---én nem értek a barátkozáshoz
2021. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!