Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kezdetben, 10.000 Ft,...

Ha kezdetben, 10.000 Ft, oklevél, kitűző volt a cél. Viszont, nem sikerült elérni évek alatt, semmilyen módon. Akkor, ha ezt az összeget, annak adjuk, akitől a legkevesebb támogatást kaptad, akkor érezni fogja a munkája fontosságát?

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 19:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Nincs szükség támogatásra, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2021. nov. 1. 19:20
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Megpróbálnád összetett mondatokban? Alany, állítmány, stb...
2021. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te, ha a munkahelyeden, annak adnád ezt az összeget, akinek a munkája fontos lenne, de a viselkedésével, nem adott segítséget a felmerülő helyzetek kapcsán. Mit szólna hozzá az illető?
2021. nov. 1. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Legtöbb ember elégedetten nyugtázná,hogy lám, mekkora nélkülözhetetlen munkaerő is ő.

Kevesen lepődnének meg,hogy na,ezt vajon miért pont én kaptam?

2021. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most 10000 ft-ról van szó? Megalázó lenne, ha egy ilyet kapnék.
2021. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez így van. Viszont, mikor van az, hogy a belső hang is munkálkodik az emberben?
2021. nov. 1. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Másban fogalmam sincs mikor.

Saját magamról meg fölösleges írni ehhez a kérdéshez.

2021. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. nov. 1. 19:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert én többnyire az ilyen elismeréseket mindig úgy kaptam,hogy jókor voltam jó helyen,nem volt mögötte teljesítmény.

Ezért kicsit hülyén érintett.

Az olyan dolgok,amiben meg talán jobb vagyok,mint mások,az meg többnyire meg van a visszajelzésekből kollégák, ügyfelek által,de soha nem járt semmiféle plusz hozzá a munkáltató részéről.

De ez a része közel sem zavar annyira,mint amikor úgy kapok valamit,hogy jön hozzá a hátbaveregetés , mintha lett volna hozzá közöm.

2021. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csiszolópapír, habverő, tyúkhúsleves. De bal kézzel még sosem fogtam villanydrótot hullámvasúton.
2021. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!