Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Újoncként a munkahelyen...

Újoncként a munkahelyen tegezzem vagy magázzam az 55 körüli nőket?

Figyelt kérdés
21L
2021. nov. 3. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit magázz, legfeljebb majd szólnak, hogy válts tegezésre.
2021. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Inkább magázd.

Nálunk az a szabály, hogy mindenki tegez mindenkit, de a 60 éves nyanya pampogott, hogy őt bizony magázzák a fiatalok. Nagy egó kell ehhez, de mindegy. Neki kellett a megkülönböztetés mert lehúzott 40 évet ugyebár és ez jár neki mondván...

2021. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindig tegeztem mindenkit, nem fogom a kollégáimat magázni. Sose volt sértődés belőle, pedig volt minden korosztály.


Szerintem nem egészséges amikor a kollégák ilyen steril magázódást folytatnak.

2021. nov. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én eddig olyan helyen dolgoztam ahol max 40 páréves nők voltak, ott nem is volt kérdés. Dolgoztam egy helyen ott voltak nyugdíjasok és őket nyilván magáztam és egyszer egy 70 feletti néni azt mondta nyugodtan tegezzem mert úgy is meg lehet adni a tiszteletet, bár elég fura volt őt letegezni, de egyszerűbb volt úgy a beszélgetés.
2021. nov. 4. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Anno nálunk a pénzügyön voltak idősebb hölgyek. Ugyanúgy lazán elbeszélgettem velük tegeződve mint a fiatalabbakkal. Soha egy rossz nézés vagy sértődés nem volt, mindenki tök közvetlen volt mindenkivel.


Őszintén remélem ez a magázódás is már egy kihalóban lévő dolog, vagy lesz a közeljövőben. Semmi értelmét nem látom, múlt évszázadi hülyeség.

2021. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Falat tudnám kaparni amikor meglátok például két húszon pár évest egymással magázódni.
2021. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!