Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert akar velem haverkodni?

Miert akar velem haverkodni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
O 22 eves srac, en 40 vagyok, allandoan azt kerdezgeti mit csinalok hetvegen, nem latja hogy nem vagyunk egy korosztaly? Nem latja hogy majdnem 2x annyi idos vagyok mint o? Rohadtul idegesito
2021. nov. 5. 15:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak 30 évvel idősebb barátaim. Őket nem zavarja, hogy fiatal vagyok.
2021. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne barátkozhatna két ember attól még, hogy nem egyidősek? De ha zavar, mondd meg neki nyíltan, hogy ennyire azért nem szimpatikus neked.
2021. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj hogy nem vagytok egy korosztály? Szerintem ha van közös témátok, érdeklődési körötök akkor jól el lehettek egymással, nem kell feltétlenül családot tervezned vele :) Nekem pl a legjobb barátom most egy nálam 15 évvel idősebb nő, órákat tudunk beszélgetni mindenféléről, nagyon megértjük egymást. Munkahelyen kívül is van hogy találkozunk és beülünk valahova. Ha fiatalos vagy akkor ne csodálkozz ha fiatalok fognak megtalálni, pláne ha vonzó a személyiséged is :)
2021. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is haverkodik kollégám, 40 felett van, én meg 21 vagyok. Olyan mint egy nagy gyerek, se feleség, de gyerek, nem is akart soha állítása szerint. Jól elvagyunk.
2021. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:
Egy fiatalabb ember társasága üdítő lehet...Betekintést nyújt az ifjabb korosztály gondolkodásmódjába, eszményeinek, ideáinak megismeréséhez. Sőt, néha még tanulni is lehet a fiatalabbtól. A tettei után ítélik meg az embereket nem a kora után...
2021. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!