Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Márciusban ilyen esetszámnál...

Márciusban ilyen esetszámnál már zárt a kormány? Most is ezt kéne? Index cikke

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 6. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

nem kell zárni, kis szigorítás nem ártana viszont

teljesen bezárni hülyeség. lehetne korlát akkor már max, de amikor egyéb boltok zártsága miatt ment 6 ember a tescoba +-ba, az se jó.

pl. gy kis vidéki táskaboltban egyszerre nincs 3 ember. 2 is egy társaságból csak.

2021. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem igen. De ez most választások előtti, extra populista kormányzás.
2021. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Újabb zárásnál már erőszakhoz fogunk folyamodni. Nyilván nem működik. Ha működne, most nem lenne miről beszélni. Csak az emberek életét tennék tönkre feleslegesen.
2021. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Hát igen, egy újabb zárás valószínűleg már anarchiát eredményezne, amit nyilván elkerülnének a döntés hozók. Én a jelenlegi szigorításokat sem értem, aki akart, az eddig is mászkálhatott maszkban, de legalább nem köteleztek erre mindenkit. Arról nem is beszélve hogy a nagy virológusok azt mondják hogy már nem elég a 3.oltás sem, hanem mindenki kapta csak el a vírust a "nyáj immunitás" érdekében.
2021. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:
Nagyon elhibázott dolog a zárás! Ezzel megútáltatják az emberekkel a járványt meg a kormányt is! Ezt a járványt nekünk találták ki! Nekünk csinálták és csak MI tudjuk kibekkelni. Hacsak be nem oltatjuk magunkat. Mert akkor fogékonyak leszünk minden variánsra. A nagy virológusok (hanta gépek) szerintem nem oltatják be magukat mert jobban félnek a vakcinától. Azért félnek jobban a vakcinától mert az mint betegség nagyobb valószínűséggel árt mint a covid. A virológus olyan mint a politikai kommentátor, azt magyarázza mit hazudnak a politikusok.De azt pénzért teszi, nem gyógyít, csak pofázik. Mivel a vakcinától 2x 3x sőt lehet 4x 5x kaphat esélyt a betegségre , míg a covidot egyszer elég elkapni akkor kicsi az esély a megbetegedésre. A zárás tönkre teszi az egész társadalmat és a gazdaságot meg a sportéletet és a kulturális életet. A választások előtt ez felér egy politikai öngyilkossággal. Nem azért emeli a minimálbért, hogy most jól kitoljon saját magával!!
2021. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!