Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni ilyen lehetetl...

Mit lehet tenni ilyen lehetetlen helyzetben, mondjak fel?

Figyelt kérdés
Van egy iszonyat idegesítő kollégám, akivel egy irodába vagyok kényszerítve. Egész nap hangosan telefonál, dobol az asztalon, de nagyon hangosan, jár a lába stb...hiába kérem meg, hogy fejezze be. Az elején még próbált rá figyelni, de most már az sem, neki ez egy "szokás". Teljesen kizökkent az állandó dobolás, az őrületbe kerget vele tisztára. Főnökkel hiába beszéltem, azt mondta, hogy próbáljuk megoldani. Másik irodába nem tudok menni. Mit tennétek a helyemben? Már most gyomoridegem van a jövőhéttől, minden hétköznap egy kínzás így.
2021. nov. 7. 09:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

10!


Nos, én meg tudom oldani. A hatter zene nem hangos, nem zavaró, simán lehet mellette telefonálni. A kényszeres kollégát meg simán meg tudja zavarni anynyira jó értelemben, hogy a kérdezőt nem fogja annyira idegesíteni.

2021. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Hisztek a mesében?
2021. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Megérett a világ a pusztulásra! Ennyi idiótát😂
2021. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Így van veled együtt.
2021. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!