Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket rúgtak már ki karácson...

Titeket rúgtak már ki karácsony előtt?

Figyelt kérdés
Még nem biztos hogy így lesz, de sajnos nagy a valószínűsége.
2021. nov. 7. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem karácsonykor, de szilveszter előtti napon. Nem hosszabbították meg a szerződésem.
2021. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Egy ismerősömet tavaly karácsonykor rúgták ki mert a főnök behívta dolgozni ő noedig mondta hogy nem megy mert a karácsony estét a családdal tölti
2021. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2, ugye?

rohadjon meg, remélem ő nem fogja tudni majd a családjával tölteni...

2021. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 az biztos mert nincs családja senki nem tudja elviselni
2021. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A munkaköröm legalább fél éves betanítást igényel, volt rá 1 hónapom, azt mondták ügyes vagyok menni fog:) Nem megy, egy elég drága projektet buktam el, a vezetőségnek kevesebb lett a prémium így valakit meg kell büntetni, az pedig én vagyok.
2021. nov. 7. 11:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a helyzetedet! Meg tudlak érteni. Engem sem tartanak meg sehol, de a legkülönbözőbb okokból kifolyólag.


Nagyon hamar el tudok állásinterjúra, rengeteg az üres pozíció és el is tudom már magam újra "adni" nagyon könnyen (13 év betegápolás volt, amíg édesanyám haldoklott, stb.)


Nálam a "találatok"-kal egyáltalán nincs gond, hanem a megmaradással. (Egy "mellékállás"-om mégis van, de vérszegény éhbérérét...)

2021. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Gyárban dolgoztam, az aktuális határozott idejű szerződésem december 31.-ig szólt. Leépítés volt, hó elején behívtak az irodába, hogy sajnos én is beleesek, nem leszek meghosszabbítva. De ez végülis teljesen normális. Az üzletpolitika érzelmektől mentes, anyagilag jobban megéri nekik, ha az új évet már a másik felállással indítják. Nyilván nem nézik azt, hogy te teljes lelki békében szeretnél szenteste pulykát meg bejglit kajálni, illetve szilveszterkor bulizni. Miért is tennék? Ennyi erővel egy muszlim dolgozónál arra ügyeljenek, hogy az elbocsátása ne Ramadán elé essék? Vagy egy zsidóé ne Hanuka elé?
2021. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a feleségemet karácsony előtt rúgták ki azért, mert kellett a "valaki" barátnőjének a hely. Az érdekesség annyi még az esetben, hogy úgy képzelte el a karrierjét a barátnő, mi szerint neki csak a hely kellett volna - elvégzett munka nélkül - és éppen ezért már nem is dolgozik ott.
2021. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8

Engem hasonló okból küldtek el az első napom első 2 órája után.. csak valaki lánya volt az. 😅 Átérzem.

2021. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyámat is azért utálták ki anno 2006.-tól kezdődően, mert állítólag pályáztak a helyére. Azt nem tudom, hogy konkrétan kinek a kije lehetett.


Olyan súlyos idegösszeroppanásai voltak, hogy végül belehalt a félrekezelésekbe (persze a hálapénz).


Egyik ismerősöm édesanyját is CSAK ÚGY kiiktatták az életből annak ellenére hogy tiltakozott ellene. Pedig tanult ügyvéd, egyetemi oktató!


Több ismerősöm is tudja, milyen súlyos visszaélések vannak "kis hazánkban". Én már nem bírnám ennyire hagyni magam...

2021. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!