Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit reagáljak új munkahelyen...

Mit reagáljak új munkahelyen ha azzal vettek fel hogy olyan sok a munka hogy kell az új ember aztán kiderült még a meglevőek is unatkoznak?

Figyelt kérdés

Azzal a dumával vettek fel irodai munkára hogy annyi a meló hogy a meglevőek nem is bírják és kell az új ember melléjük. És hogy voltaképp a meglevő emberek „sírták ki“ a főnökségnél az új embert.

Már itt vagyok egy hónapja és már az első napokban kiderült hogy


a) a meglevőek azt se tudták hogy új ember jön nemhogy még ők sírják ki, nem kértek ők semmit

b) annyira kevés a melő hogy nem új emberre nincs szükség de a meglevőek egy részét is simán ki lehetne pattintani innen, mert az idejük 80%-ában facebookoznak


Erre az egészre hogy reagáljak?


Ja és mondani se kell hogy én újként szintén facebbok lovag lettem mert a napom 80-90%ában semmit se csinálok.


2021. nov. 7. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj cseszegesd a főnöködet feladatért. Vagy élvezd ki, hogy kb a semmiért kapsz fizetést.
2021. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjem került ilyen helyre dolgozni. Az lett a vége, hogy a próbaidő előtt el is küldték őt, és néhány régi embert is, mert nem jött be az új projekt amire vártak, és ami miatt meghirdették az állást.
2021. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 az igen.. :/ mindig van lejjebb látom a munkaerőpiacon...


Csak kíváncsiságból kérdezem: Ezek a helyek kis kkv-k vagy multik amúgy?

2021. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy kis cég volt. Talàn 40-50 embert foglalkoztatott. Volt ilyen a férjemmel multinál is, de ott nem küldték el az embereket, hanem elosztották őket több részleg között.
2021. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!