Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen hibákat ejtettél...

Milyen hibákat ejtettél munkahelyeden életed során?

Figyelt kérdés
Én egyszer többet adtam vissza pultosként (5ezerrel) és mai napig traumaként emlékszem vissza rá (4 éve történt). (nem is az összeg miatt, hanem a helyzet miatt és a szégyen? vagy nem is tudom mi bánt ezzel kapcsolatban)

2021. okt. 29. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nincs időm reggelig gépelni.
2021. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer elfelejtettem bemenni. Meg voltam győződve róla, hogy szabadnapos vagyok aznap. Mindeki más külső munkán volt, aznap csak én lettem volna az irodában:(
2021. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, rá se ránts arra az ötezerre. A bátyám egyszer nagyon régen hazavágta a bicskei Spar központ teljes számítógépes rendszerét kb az első munkanapján 😂
2021. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Félreutaltam 3 millió forintot, mert nem hagytak békén a kollégák utalás közben is állandóan jöttek, feltartottak, ez kell, az kell, minden sürgős, és akkor még az volt, hogy 4kor zárt a program, ha 4-ig nem vittem fel, másnapra csúszott az utalás.


Az volt a hatalmas mázlim, hogy egy nagyon jó partnernek ment a pénz, akik másnap azonnal vissza is utalták.


Utána a kollégák utalás alatt nem jöhettek be az irodába.

2021. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Étteremben dolgoztam. Melegtálat készítettem egy osztálynak. A virsliről elfelejtettem lehúzni a bőrt! Szerencsémre, egy tapasztaltabb kollégám észrevette, így nem lett baj!

Raktárban történt: nem én, hanem egy kollégám! Egy egész raklapnyi árut Szeged helyett Horvátországba küldött! Már volt több hasonló húzása, de ez már túl sok volt, így áthelyezték a másik csapatba a cégen belül, ahonnan fél év után kilépett és kiment Skóciába.

2021. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyre dugtam egy kábelt és leállt a fél város internete.
2021. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Droppoltam eles kornyezetrol az alkalmazasunk felhasznaloinak a tablajat. Csak a legutobbi ugyfel (1 a sok kozul) 200.000$-os szerzodest irt ala velunk, hogy nagysagrendileg is emlitsek valamit.
2021. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sose érne véget a lista, ha most elkezdeném sorolni. De le kell xarni. Mindenkivel történhet ilyen. Velem kb naponta, de ez csak munka. Majd megoldódik, otthon meg már nem is szabad rá gondolni.
2021. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A leglátványosabb baki ? Leáramtalanítottam 4 falut, egyetlen tolatással
2021. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Felcseréltem a műszakomat, ezért nem mentem be reggel, mert azt hittem csak du. kell.

Illetve mindig kicsúszok a határidőkből, most Okt. vegeig kellett volna egy meetinget szerveznem, amit nem tettem meg. Hát ez van, majd novemberbe.

2021. okt. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!