Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki azt terjeszti rólam,...

Valaki azt terjeszti rólam, hogy covidos vagyok. Érdemes lenne tesztet csináltatnom?

Figyelt kérdés

Tegnap este írt a főnököm, aki covidos jelenleg, hogy az a hír járja rólam, én is az vagyok és miért járok így dolgozni.

Egyedül dolgozok irodában. Több kollegámmal találkoztam a héten mert jöttek be fizetésért, hoztak be számlákat stb. Viszont egyáltalán nem vagyok beteg. Még fejfájásom sem volt a héten. Semmi bajom.

Megírtam a főnöknek, de ki tudja elhiszi-e. Amúgy lenne annyi eszem, hogy betegen, főleg covidosan nem megyek be dolgozni és szólok. Illetve gondolom, ha valaki beteg azon látszik.

Vagy az lenne gyanús, hogy mióta covid van, egyszer sem voltam beteg még? Nem tudom ki lehetett ez a rosszindulatú ember.

Érdemes tesztet csináltatnom? Csak gondolom az fizetős.

N



2021. nov. 7. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináltass főleg fizetőst ne ilyen rosszindulatú ganék miatt.Én sem voltam beteg már 2 év,és?Mi a franc ezen olyan hihetetlen vagy lehetetlen?Sz@rkavarók unatkoznak és téged kineztek maguknak erről lehet szó

No comment milyen féreg emberek vannak te jóég

2021. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és honnan tudja ez a 💩darab hogy te covidos vagy?XD

Tán orvos és le tesztelt téged hogy ennyire tudja vagy mi van?

Nonszensz

2021. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan szedték, mert tényleg nem vagyok beteg.

Nem esett jól ez. Holnap ha hívnak telefonon, meg fogom mondani nekik, hogy aki szerint covidos vagyok, először engem megkérdezhet nyugodtan, hogy mi a helyzet.

Ezért gondoltam tesztre, hogy bizonyítsam az igazam. De lehet igazatok van, hogy felesleges.

2021. nov. 7. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1,2 én vagyok egy személyben csak azt nem írtam oda

A lényegen mondjuk nem változtat

Fizesse ki a tesztet aki ezt állítja rólad és álljon eléd beszámolva róla miért mond ilyet.Komoly még több bolond lett mióta ez a járvány hisztéria zajlik

#1,2

2021. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a főnid is megéri a pénzét, hogy minden baromságot azonnal elhisz.
2021. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Hát gondolom találkoztál a főnökkel mielőtt kiderült, hogy ő covidos, tehát nem olyan elképzelhetetlen, hogy te is az vagy? Akár még tünet nélkül is.

De hát ez legyen a legrosszabb pletyka, amit terjesztenek rólad. Legyints rá és kész, lehet cdak valaki félreértett valamit.

2021. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Attól nem kell tényként közölni, hogy covidos vagyok. Én sem terjesztek senkiről ilyeneket.

De hát ők egymást is durván fúrják. Velem nem találkoznak annyit, viszont úgy látom én sem maradhatok ki. Pedig férfiak mindannyian. Azt hittem csak a nők ilyen rosszindulatúak.

2021. nov. 7. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz covidos. Ahogy ők is. Ha oltva vagy, pláne ne törődj velük.
2021. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!