Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a Tescoban dolgozni...

Milyen a Tescoban dolgozni állandó éjszakàsként?

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 05:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szar
2021. nov. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

csináltam, de csak 2,5 hónapig, mert utána jött egy jobb meló. Árufeltöltő voltam, száraz árun. Annyiban jobb, hogy lehetett lomolni, tehát a sokszor a folyosó közepére gyűjtöttük a szemetet és utána szedtük csak össze, meg nem cseszegetnek a vásárlók. Viszont ha polcot kellett mosni, azt velünk csináltatták, ami miatt nem igazán lehetett jól haladni. Állandó emberhiány volt, volt, hogy az egész áruházra 8-an voltunk, pedig 12-14 fővel lehetett igazán jól dolgozni. Az ilyen napokon kapkodás volt, nem is tudtunk annyi árut kiforgatni, sokszor csak igazítottunk. A fűszereket gyűlöltem, mert azok sose akartak szépen megállni. A műszakvezető is sokat cseszegetett minket, de őt is baxtatták felülről.

Amúgy se éjjelem nem volt, se nappalom, este 10kor kezdtünk és fél 7ig voltunk, 30 perc szünettel, amiből 20 percet egybe kellett kivenni, a maradék 10-et te osztottad be. Mivel raktári részen van mosdó még a beléptető kapu előtt ezért a wc-re járkálás nem számított szünetnek.

Reggel 7re értem haza, kb délután 1-2 óráig tudtam aludni, ha nagyon kipurcantam akkor 3ig, de sose voltam igazán kipihent. Párkapcsolat szempontjából nagyon szar volt, mert akkor értem haza, amikor a párom indult, sokszor elkerültük egymást ő 5-6 óra körül ért haza, szóval kb napi 3-4 órát láttuk egymást. A szabadnapok is összevissza voltak, akkor volt rendes hétvégém, ha péntek szombat voltam pihenős, mert akkor pénteken haza estem reggel 7re, aznap kialudtam magam, ott volt a szombat egész nap, meg a vasárnap, de akkor már este 9kor már indultam dolgozni, szóval az elég hosszú volt úgy, de nagyon sokszor hétköznapra esett a pihenőm. Tervezni alig lehetett bármit is.

2021. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Az első és a második válasz ugyanaz, csak az első egy kicsit tömörebb volt. :D
2021. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai műszak mindenhol szar, szétba*ssza a bioritmust
2021. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!