Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen ellenőrizhetik...

A munkahelyemen ellenőrizhetik hogy az állandó vagy a tartózkodási címemről járok be?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a munkahelyem az állandó lakcímemtől 7 kilométerre van. De nekem a lakcím kártyámon van egy tartózkodási helyem ami 51 kilométerreo van odébb de ugye az állandó lakcímemről járok be. Kérhetem a tartózkodási helyemről is a benzin pénzt ezt megérdeklődtem csakhogy ezt ellenőrzik hogy honnan járok be?

2021. okt. 4. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem de ha lebuksz akkor kirughatnak mert hazudtal
2021. okt. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csalàst követsz el, ha lebuksz akkor örülj, ha csak annyi lesz, hogy kirúgnak. A céget károsítod ezzel. Helyedben átgondolnàm a dolgokat.
2021. okt. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Ez szándékos meg károsítás lenne

Rosszabbul jönnél ki ebböl mint hinnéd

2021. okt. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
A szélhámos mindenedet!
2021. okt. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Katona Dius ***** válasza:
Se perc alatt lebuksz és kirúgnak plusz visszafizettetik a pénzt. Akár még fel is jelenthetnek.
2021. okt. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényes a dolog, ez igaz. De alapjában véve mégis hogyan bukhatna le? Majd a cég random alkalmakkor elküld valakit az 51 kilóméterre lévő lakhelyéhez, hogy figyeljék, reggelente onnét indul-e el, vagy követik munkából hazaindulva? Ha egyszer rajta is kapják, símán mondhatja azt, hogy akkor éppen bent aludt valakinél, csajánál, szeretőjénél vagy ilyesmi.
2021. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki ellenőrizné és hogyan? Semmi közük ahhoz, hogy épp hol vagy és mit csinálsz, honnan jársz be éppen, kinél alszol stb. Csalásnak csalás, de hogy ezzel lebuknál, azt nem hinném.
2021. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Multinál dolgoztam, ott volt egy srác, előtte pár hónappal vált el, és hazaköltözött a szüleihez. Tehát a feleségével a munkahelytől 30 km-re laktak, szülei pedig 6 km-re laktak a cégtől. A pasi ugyanúgy felvette pár hónapig a 30 km-es távolságra járó benzinpénzt.

Aztán egy túlbuzgó titkárnő tájékoztatta a munkaügyi osztályt. Mert ő "úgy érezte, hogy kötelessége" ezt elmondani a megfelelő helyen.

Ilyen is van.

2021. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8: De az más eset, mert ott tudták, hogy a kollégád elköltözött, csak véletlenül elsiklottak a benzinpénzes dolog felett, amíg a titkárnő nem szólt. A kérdezőről viszont úgy tudják, hogy az 51 km-re lévő címen lakik, és onnét jár be.
2021. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es, mondjuk ez igaz, szerintem sem fog lebukni.
2021. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!