Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lelkisként hogy lehet megvalós...

Lelkisként hogy lehet megvalósítani a gyakori munkahely váltást?

Figyelt kérdés
Mindig a felmondással van gondom, ràpara
2021. nov. 9. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Bele lehet jönni. Legyél tisztában azzal, hogy nem nekik akarsz rosszat a felmondással, hanem csak magadnak jót. Ez nagy különbség. Kulturáltan, kedvesen kell intézni, és megköszönni mindent.

Üdv, egy másik lelkis, aki már a 8. munkahelyén dolgozik, de eddig mindenhol sírva mondott fel :))

2021. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez kvajó
2021. nov. 9. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha xar helyen vagy, nem olyan nehéz az...


Jó helyről, amit tényleg sajnálok, csak egyszer jöttem el, de ott is már kevés volt, szakmailag már nem elégített ki, túlságosan korlátozottá váltak a feladataim, és mocskosul alulfizettek sajnos a területemen. Hiányoznak mai napig, mert jól éreztem magam ott pedig, nagyon szerettem a kollégáim, és a közvetlen főnökömet is. :'(


De úgy éreztem el kellett jönni, különben megrekedek egy szinten.

2021. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!