Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Frusztrált kolléganővel mit...

Frusztrált kolléganővel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kihangsúlyozza mindig, hogy öreg, ő kritizálhat mást, őt viszont senki.Tőle kérjen mindenki bocsánatot, ha elrontott valamit, de ellenkező esetben ha ő hibázik az természetes. Nem a megoldást keresi, hanem hibást és hogy mást okoljon, lejárasson ...

2021. nov. 10. 02:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Hát egy ideje ezt sem fektették meg az biztos. Ismerem az ilyet. Ha nem akarsz fejfájást csak próbáld meg nem felvenni amiket mond. Engedd el, legyen csak igaza. A nap végén ő az aki a 12 macskájával fog meghalni magányban.
2021. nov. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Valamelyik igénytelenebb, kanosabb kollégát kérjétek meg, hogy sehítsen a helyzeten.
2021. nov. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
fejeld meg xD
2021. nov. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Ignoráld.
2021. nov. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Fel is rúgnám
2021. nov. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Jobbnál jobb tanácsokat adtok, ahogy látom. A fotelhuszár, verekedést javaslókat inkább nem is kommentálom. Az ignorálás sem jó, mert ha látja, hogy eltűri, jóllehet annál jobban fogja csinálni. Nekem volt már dolgom ilyen szipirtyóval, aki, amikor azt próbáltam, hogy nem foglalkozom vele, láthatólag úgy gondolta, hogy akkor rajtam majd élvezkedhet, kiadhatja rám a stresszt. Miután elkezdtem visszaszólogatni, már nem annyira volt neki élvezetes, és visszábbvett. Ez a legjobb megoldás, meg kell neki mondani, hogy ő nem a főnököd, és alanyi jogon nem jár neki extra tisztelet vagy toketancia, legyen szíves lejjebb tekerni a volumét.

Amúgy az említett öregasszony házas volt, és gyereke volt, tehát egyáltalán nem ezen múlik.

2021. nov. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
toketancia=tolerancia
2021. nov. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

Kereshetnél neki társat, hogy ne érezze magát magányosan.


Felajánlottad neki?

2021. nov. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Ja és a másik ötletem: elmehetne templomba, szemheállíttani önmagát a saját jellemhibáival. Az is egy megoldás.


Vagy szentmisén, vagy úrvacsorán vehetne részt. Milyen vallású?

2021. nov. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Kihívni egy kick-box meccsre.
2021. nov. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!