Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csajok ti szoktatok rivalizáln...

Csajok ti szoktatok rivalizálni a kolléganőtökkel pl abban hogy fizikailag ki az erősebb?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mondjuk konkrétan hogy zajlik ez köztetek?

2021. nov. 1. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2021. nov. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kihívom egy kick-box meccsre, ha valami munka miatt összekapunk.
2021. nov. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Konnyu fizikai munkat vegzunk, neha vannak nehezebb dolgok, de tudom a hataraimat, feleslegesen nem erolkodom, nem azert jarok be, hogy hullafaradtan, izomlazzal menjek haza, mert jampiskodni akarok a kolleganok elott, lol.
2021. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Eddig mindig én voltam a legjobb az osztályon, de aztán jött egy új lány hozzánk 1 éve, és ő bika mód nyomja a munkát. Jobb mint én, ügyesebb, fürgébb, motiváltabb de nekem ezzel nincs problémám. Ő versengő típus is ráadásul, mindig az övének kell lennie az első és utolsó szónak, most azzal dicsekedett hogy jobb autója lesz mint nekem, erősebb motorral meg mit tudom én mivel, de ez sem zavar. Ilyen személyisége van, de ezenkívül nagyon kedvelem, mert tényleg pöpec a munkája és nem barátkozni járok oda, hanem dolgozni. Olyat is hallottam már hogy feljebb akar lépni már most, és én támogatom benne. Én vagyok a rangidős, de igazából én nem akarok nagykutya lenni a cégnél. Biztos hülyének néznek az emberek, de elég a pénz amit keresek, jó lenne plusz nem mondom, de megélek ebből is. És nincs annyi felelősség mint egy vezető állásnál. Tudom magamról hogy előbb megcsinálom a munkát, mint hogy kiadnám valakinek hogy csinálja meg. Szar vezető lennék. Ilyet a tini fiúk szoktak csinálni, butaság és felesleges. A munkád rovására fog menni előbb utóbb.
2021. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!