Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek kirúghatnak csak...

Szerintetek kirúghatnak csak azért valakit, mert nem sikerült beilleszkedni?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok ezen a helyen és a próbaidőm végén a főnök sok pozitívat mondott a munkámra, viszont már akkor is megemlítette, hogy a beilleszkedés nem megy olyan jól. Nagyon erősen klikkesednek a munkatársaim és bár napközben az egyik csapattal egész jól el vagyok, de ők mind dohányoznak én meg nem, így emiatt a szüneteket egyedül töltöm és nem is lettünk hű,de jóban csak tudok velük beszélgetni. A másik két klikk utálja azokat, akik nyitottak eleinte felém, így ők alapból hozzám se szólnak, mert gondolom érzik, hogy a "dohányzós" klikk nekem szimpatikusabb. Eleinte próbáltam mindenkivel beszélgetni, nyitott voltam és érdeklődő, de ők érezhetően nem keresték a társaságomat. Ma megint volt erről egy beszélgetésem a főnökkel és úgy éreztem a szavaiból, hogy ez egy figyelmeztetés, hogy kezdjek el barátkozni. A munkámra most sem volt egy rossz szava sem, sőt meg is dicsért. Lehetséges, hogy bár jól dolgozom mégis elküldenek amiért nem nagyon beszélgetek senkivel? Konfliktusom sem volt és nem is érzem úgy, hogy ki vagyok fogva, mert se jó, se rossz szavuk nincs hozzám. A munkát egyébként sikerült megszeretnem és sajnálnám, hogy ha emiatt el kellene jönnöm, de igazából én úgy gondolom, hogy sokan vannak, akik alapból nem haverkodni járnak be a munkahelyükre.
2021. nov. 12. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Bíróság, rendőrség, tűzoltóság, egészségügy, oktatási intézmény dolgozói, kereskedők, celebek stb. hasznos választ tudnának adni a kérdéseddel kapcsolatban.
2021. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan hülye egy munkáltató, hogy a személyiséged miatt foglalkoztat, nem a munkádért, akkor jobban is jársz, ha elküld.
2021. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még azért se szoktak ha ordibálnak egymással valamin, szimplán csak úgy intézik ,hogy külön helyen legyenek vagy külön időben.
2021. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

én 1x veszítettem el ilyesmi miatt a munkámat.

magára a munkámba nem lehetett belekötni, mert profi vagyok.

viszont azon a helyen a szociális élet kimerült a cigizésben, az előző napi berúgásról beszélgetni, a sportfogadásról, a fociról meg a videójátékokról.


én meg kondizok, bokszolok így a felsoroltak egyike sem érint és nem is érdekel.

aztán amikor jöttek a vírus miatti csoportos kirúgások, akkor az utolsó körben rám is sor került, míg a cigis alkesz nyaloncok a mai napig ott vannak.


de ezt cége válogatja, mert ez a cég egy pénzmosoda volt, így a hatékony munka nem volt náluk első számú opció.

2021. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#4: Lehet, hogy a bőrszíneddel volt gond. /s
2021. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem..mert se nekik, se anyádnak nem volt ezzel gondja ;)
2021. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
XD
2021. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ezen szoronganod. Normális főnök ilyen miatt nem rúghat ki, mert saját magával cs.szne ki. Ha pedig egy idióta, és emiatt kirúg, akkor tényleg jobban is jársz, hogy elmész onnan. De ez a második opció nagyon abszurd, ahhoz nagyon hülyének kellene lennie.
2021. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!