Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyenek velem az emberek?

Miért ilyenek velem az emberek?

Figyelt kérdés
Néhány hete kezdtem el dolgozni diákként egy gyorsétteremben és még kell idő míg felzárkózom. Nem mindegy sajnos milyen társaságban vagyok, ha lenézően bánnak velem akkor folyton hibázok valamit idegességemben és utána azt emlegetik a társaim. Olyan kellemetlen volt mikor szolgáltam ki az egyik vendéget, a háttérben meg hallom miközben készítik össze az ételt, hogy azon nevetnek, hogy két hete figyelmetlen voltam és a kétezres helyére a kasszában véletlen betettem egy húsz ezrest. Plusz még ott a nyomás rajtam mikor a vendég is bunkó velem. Gyomoridegem van és ráz a hideg az idegességtől, sírnak, de nem tudok, tanácstalan vagyok és szeretném itt hagyni ezt a helyet mert csak rossz érzéssel jövök dolgozni.
2021. nov. 12. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy picit túlérzékeny? Vedd lazábban a dolgokat. Mindenhol lesznek kisebb problémák, nem kellene ennyire magadra venned.
2021. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól akarsz teljesíteni, de dühít, hogy megszólnak. Kellemetlennek érzed a helyzetet, de nem feltétlen rosszindulatból mondják. Arra figyelj, amit csinálsz vagy próbálj beszélgetni a vendéggel jókedélyűen ez majd kissé elvonja a figyelmedet a többiek piszkálódásától...
2021. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is érzékeny típus vagyok, de mikor megkérdezi a csaj, hogy jövök-e dolgozni holnap is aztán a másik srác megveregeti a vállát válaszképp nevetve azt csak nem reagálok túl
2021. nov. 12. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
No, fel a fejjel. Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna. Gondolkozz másképp. Szívatnak, mert kedvelnek.
2021. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Könnyű mondani, hogy ne legyen az ember érzékeny, ne érdekelje, hogy mások mit mondanak... Baromi nehéz dolog ez, ha az embert bántják, zaklatják szórakozásból. Nyilván, akit még nem aláztak pl. a kollégák, könnyen mondja, hogy ne foglalkozz vele. Az sem segít semmit, hogy azt mondják, hogy túl érzékeny vagy, lehet, hogy ti vagytok túl érzéketlenek, (bunkók).
2021. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 de igen le lehet szarni tudatosan is, engem nem érdekel x kollega, ki az nekem, hogy érdekeljen. Van akinek nehéz, de tud rajta változtatni, vagy nyivákolhat egész életében. Te döntesz!
2021. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!