Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jelenleg melyik...

Szerintetek jelenleg melyik országban kellene megpróbálnom munkát keresni?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit változtatni az életemen és szerencsét próbálni valahol máshol. Viszont fontos lenne, hogy olyan helyen dolgozhassak ahol nagyjából a szakmámnak megfelel és ne mosogatnom kelljen. Akkor inkább nem mennék.


Az alábbi "plusz" dolgokkal rendelkezem:


- közgazdasági diploma (kereskedelem-marketing szakon)

- pénzügy-számviteli foszk

-felsőfokú angol nyelvtudás

-francia nyelvtudás (A2-B1 között)


Ezen kívül megfordult a fejemben, hogy akár a külföldi munkakeresés előtt Dániában szívesen tanulnék marketing mesterképzésen, illetve akár azt a nyelvet is elsajátítanám.


Tehát esetleg úgy is írhattok országot, hogy egy plusz dán marketing mesterképzéssel is rendelkeznék (nyilván akkor ez pár évvel később lenne aktuális)


De mindenképp érdekel a véleményetek, hogy szerintetek ilyesmi háttérrel hol lenne esélyem? Ti hol próbálkoznátok. Európa, esetleg USA, Ausztrália.



2021. nov. 15. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Nemzetközi pénzügy és számviteled is megvan? Ismerősöm Franciaországban könyvelő, szereti nagyon, sokat keres és nyugodt a környezet.

Marketing és kereskedelem területen én lehet Hollandiában helyezkednék el, oda is majdnem elég az angol nyelv tudás. - én két évig dolgoztam kint, de nem diplomás munkakörben, raktárosként.

2021. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Belgium, francia nyelvű rész. Brüsszel, vagy déli városok.
2021. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dánia, Hollandia, talán Írország.
2021. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!