Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor egy telt testalkatú...

Mikor egy telt testalkatú ember, érmet szorongat a képein, viszont mikor egy nagyon vékony ember, mindenféle ellenfél és megpróbáltatás ellenére nyer egyszer-kétszer, majd eltapossák, akkor mire tanít ez bennünket?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Téged semmire!
2021. jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Arra, hogy sose lógjunk a nyelvtan órákról.
2021. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, hiába intelligens ez ember, mikor ezt a tulajdonságot nem tudja használni.
2021. jún. 12. 08:06
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon zabaros lett. Most mire is vagy kíváncsi?
2021. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez jó szöveg, intelligens vagyok én, csak nem tudom használni! 😃😃
2021. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én alapban nem értem!

Hogy a frászban jön össze, hogy egy duci sakkversenyt nyert, vagy szumóbirkózó, azzal, hogy a sovány "ellenfél és megpróbáltatás ellenére" mondjuk horgászversenyt nyer?

Ráadásul MINDEN versenyre igaz, hogy van "ellenfél", különben nem lenne verseny.

Tragikus a fiatalok egy részének a szellemi szintje, hogy még kérdezni is képtelenek érthetően és ezt nem lehet csak az oktatás színvonalára írni!

2021. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy telt embernek nem lehetet mindenféle ellenfele és érheti megpróbáltatás? Utána őt nem taposhatják el?


És mi a tököm az összefüggés a telt és a vékony ember között? Például helyesírás-versenyért járó díjat nehezebb teltként nyerni, vagy mi az isten már megint ez a kérdés?

2021. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem arra, hogy vekony, nagyon eros kisebbsegi komplexusban szenvedo szemely a kerdezo.
2021. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!