Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor egyszerre több helyre...

Amikor egyszerre több helyre (5-6) hívnak be interjúra, mi alapján mérlegelsz?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
megmondom, hogy nem érek rá és egymás után elmegyek mindre, kivéve, ha az egyik mégsem tetszene már, mert oda nem :)
2021. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hívási sorrendben beszélem meg az interjú időpontját.

de am ez 3 nap ha egy délelőtti és egy délutáni interjúval számolsz, úgyhogy nem para.


am a szempontjaim

lakás munkahely távolság

pénz

körülmények

mennyire komolyan vehető a cég, stabil e

milyen a közvetlen vezető


most tavasszal volt ilyen velem, amikor a 3. hullámban feladta a melóhelyem és melót kellett keressek.

két héten keresztül napi 1, vagy 2 interjú mire igent mondtam.

2021. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez a veszély nem fog fenyegetni Magyarországon, - ne aggódj!
2021. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Én is úgy csináltam nyáron, mint a 2. válaszoló. A szempontok a város, a home office lehetőség, a pénz és a vezetők hozzáállása volt.
2021. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vezetők hozzáállását honnan lehet tudni?
2021. nov. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tök jók vagytok, remélem behívnak titeket a gyakorira is!
2021. nov. 16. 03:12
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
5. Volt olyan interjúm, ahol látszott az interjúztatókon(köztük volt mindig valamilyen vezető is), hogy gyökerek. Volt ahol flegmán beszéltek velem, volt ahol tök más területen szerzett tapasztalatról kérdeztek, mint ami az álláshoz kellett és hasonlók. Mivel nőstény vagyok, így a mikor szülsz dolog tálalása is sokat elárul a vezetőségről.
2021. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nőstény. :)) Érdekes ahol téged akarnak ott ez fel sem merül, sem a korod, sem a mikor szülsz, v hány gyerek ki vigyáz majd rájuk. Random ostoba kérdések. Egy idő után sajnos ki lehet ebben is égni.
2021. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
8. Igen, pontosan ezt tapasztaltam. Ahova mentem végül, ott azt se tudták hogy milyen nemű vagyok, a nevemet is egy kóddá alakította a rendszer hogy ne lehessen belőle tudni. Csak az interjúkon tudták meg. De a normális helyeken sosem kérdeztek ilyesmit, ahol meg igen, ott mindig kiderült, hogy simli van.
2021. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!