Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Legyek őszinte a főnökömmel, igényeljek teljes Home Office-t?

Figyelt kérdés

Úgy hozta az élet, hogy külföldön dolgozom, de a párom, akivel később jöttem össze, mint hogy elkezdtem dolgozni, Magyarországon dolgozik. Tavkapcsolatban vagyunk. Én valamelyest rugalmasabb vagyok, mert nekem nincs kutyám, neki meg van. Viszont hivatalosan heti kétszer be kellene járnom az irodába, amit így nehezen tudok megvalósítani. Mindig kitalálok valami kamu indokot. A főnökömet kevésbé érdekli, a kollégáimat inkább.


Na mindegy, eddig nagyon jól elvoltam, de a sok utazgatás miatt sokkal kimerültebb vagyok újabban. Romlott a teljesítményem, egyszer be is aludtam.


Ma volt egy elbeszélgetésem a főnökömmel, és azt mondja őt nem zavarja, de azért párszor jelenjek meg. Plusz a kolléganőm sajnos nincs velem megelégedve, amúgy is egy toxikus valaki, de újabban napi szinten kioszt valamiért.


Most vagyok abban a szituban, hogy nem tudom mi legyen. Meleg vagyok, és a kolléganőm eléggé homofób, így nem akarok neki beszámolni arról, hogy miért vagyok ritkán az irodaban. De hosszú tavon szerintem a mentalis és fizikao egészségem is rámehet. Szerintetek?



máj. 23. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem. Egyrészt ha távkapcsolatban vagytok miben befojásol? Ha csak távol éltek egymástól és ezért utazgatsz akkor az már nem távkapcsolat. A kollégáidnak meg semmi köze a magánéletedhez. Nagyjából mindenkinek van olyan helyzet amikor nehezen tud munkába menni, vagy inkább nem is tenné meg, mégsem köti a másik orrára.
máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De tavkapcsolat, 500 km.igy nyilvan ha a paromnal vagyok, nem tudok egy ora mulva az irodaba menni ha kell.
máj. 23. 23:31
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Igényeljél bátran! - Úgy sem teljesíti az igényedet!
máj. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Azért azt ugye belátod, hogy nem működhet úgy állandó jelleggel, hogy egy cégnek dolgozol, de fizikailag mindig 500 km-rel arrébb vagy, nem is tartózkodsz az országban? Még a teljes home office-is munkakörökben is adódhat úgy rendkívüli helyzetekben, hogy hirtelen vagy másnap be kellene menni.
máj. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ofiice-is=office-os
máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

"Azért azt ugye belátod, hogy nem működhet úgy állandó jelleggel, hogy egy cégnek dolgozol, de fizikailag mindig 500 km-rel arrébb vagy, nem is tartózkodsz az országban"


Csak szólok, hogy de, van ilyen.

máj. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4) Nálunk az egyik kolléga meg tudta oldani, hogy havi egyszer kelljen bemennie. Kb 1000 km-re lakott az irodától. Covid alatt nem volt gond, csak most kipattant valakinek a fejéből, hogy milyen jó is lenne, ha heti kétszer bejárnánk.
máj. 24. 08:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6: Nem azt mondom, hogy nincs ilyen, hanem hogy hosszútávon nem praktikus. Például mi van, ha a dolgozónak valamiért be kellene mennie pár napon belül, de nem tud, mert nincs pénze rep- vagy buszjegyre, le van égve a következő fizetésig? Vagy ő már beszervezett magának otthon egy többnapos esti programot? Vagy elkezdte felujítani a házát, és azt nem tudja csak úgy otthagyni? És ilyenek.


7: Nyilván nem csak úgy kipattant, hanem oka van, hogy igy döntöttek.

máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6) nem konnyu, de azert valjuk be ritkan van ilyen. Ha csak nem vagy valami magas poziban. Okes, elfogadom, minden munkahely fuggo. Volt hogy pl egy nemet teamnek dolgoztam, mas orszagban ultek, de be kellett jarni, hiaba nem adott semmi pluszt a Home Office-hoz kepest.
máj. 24. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!