Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elengedés a legjobb módszer a...

Elengedés a legjobb módszer a bajok ellen?

Figyelt kérdés
A munkatársam mindig azt tanácsolja, hogy ne vegyem a dolgokat komolyan, engedjek el mindent. Bármikor szépen dolgoztam, azt figyeltem meg, hogy kevesebb munkával is, bárki a helyembe képzelheti magát. Ha zaklatnak régi ismerősök, akikkel nem tartom a kapcsolatot, akkor engedjem el őket, de azért hülyeségeket írkálnak. Ilyenkor, mi a szokás?
2021. nov. 16. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ami nem érdekel enged el, ne foglalkozz vele.(persze azért mindig jó a dolgokat átgondolni hogy tényleg nem számit nem fontos)
2021. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akik nem részei az életemnek, azok nem véletlenül. A munkában meg, ha elengedsz mindent, akkor gyakorlatilag az irányítás mindig mások kezében lesz, akár a saját életeddel kapcsolatban is. Mondjuk, ha harcolsz a jogaidért, akkor is ez lehet az eredmény.
2021. nov. 16. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:

2


Milyen irányítás? Mit akarsz irányítani? Ha elengeded a számodra nem fontos dolgokat, akkor pont hogy nálad van az irányítás, hiszen nem tudnak megfogni, nem tudnak olyan dolgokkal idegesíteni, amik neked nem fontosak.

2021. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De egy ponton túl, ga mindig minden így oldasz meg, az szvsz nagyon káros.
2021. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!