Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan felejtsem el azt az...

Hogyan felejtsem el azt az embert, akivel eddig el sem tudtam volna képzelni az életem?

Figyelt kérdés

Legjobb barátok voltunk. Mindent megosztottunk egymással, de neki fontosabb lett egy olyan fiú, aki csak játszik vele. Mindig ott voltunk egymásnak, de az utóbbi időben csak én voltam ott neki. Elég sok csalódást okozott, de mindig túltettem magam rajta. Imádtuk egymást, legalábbis azt hiszem. Nos nekem elegem lett, hogy nem számíthatok rá, és ha beszélünk akkor is a fiúról van szó vagy veszekedünk( ez általában akkor van, ha én mondanám el a gondjaimat). Azt mondta ő csak akkor szeret velem lenni, ha boldog vagyok. Persze jobb ha boldog az ember , de a barátok dolga nem az, hogy egymás mellett legyenek a szarban is? Pelenkás korunk óta ismerjük egymást, de most úgy érzem inkább elvesz az életemből, minthogy hozzáadna és nincs szükségem ilyen toxikus kapcsolatra. Csak az a baj, hogy nagyon szeretem őt és fontos nekem. Szerintetek mit csináljak? Nem a fiúval van bajom, mielőtt valaki azt írná, hanem a mi kapcsolatunkkal. Hogyan felejtsem el? Vagy várjak ? Hátha jobb lesz?

Köszönöm szépen a válaszokat és további szép napot:)



2021. jan. 10. 01:55
 1/10 anonim ***** válasza:

A barátod önző.

Szerinted változik?

2021. jan. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, ha ilyenné tudott változni talán visszafelé is működik, nem?🥺
2021. jan. 10. 02:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Melyik az igazi arca? Mikor láttad-látod a "jó szemüvegen át"?
2021. jan. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hu ezt most nem igazán értem:(
2021. jan. 10. 02:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg energia vámpír vagy. A barátod építő kapcsolatot keres. Azt gondolja, nem egy depissel lóg. Mi ezzel a baj?! Szedd össze magad. A barát nem terapeuta. Persze meghallgat, de neked kell össze szedni magad.
2021. jan. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A barátod boldog a párkapcsolatban. Ezek vagy a toxikus a depis cuccoddal. Szerelmes, és nyilván erről tud csak beszélni. Nem vagy rossz, de ez ilyen élet szakasz. Fogadd el. Nincsen köze barát- nem barát dologhoz. Engedd el, és vissza jön
2021. jan. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok az energiavámpir? Elnézést, édesapám meghalt nem vagyok a legvidámabb, és talán ez érthető is. Nem terapeuta, nem is várom el tőle csak néha jól esik az embernek, ha ott van mellette a legjobb barátja. És minden ellenére próbálom túlélni valahogy és vele ellentétben nem csak erről beszélni. A barátnőm nincs párkapcsolatban, csak kavarnak. A fiú meg is mondta neki, hogy nem akar tőle semmit. Ezért vagyok elkeseredve hogy inkább egy olyan fiú aki csak bolondítja. Legalább lenne olyan aki tényleg szereti
2021. jan. 10. 02:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden emberi kapcsolat folyamatosan változik és ez ellen nem lehet mit tenni. A 2 embertől függ, mindkettőnek ugyanannyit kell beletenni a barátságba, kapcsolatba vagy legyen az bármi. Átérzem a helyzeteted, mert nekem is volt olyan ember az életembe, aki nagyon sokat jelentett nekem és nem akartam elengedni. De nem szabad a múltra alapozni! Az hogy a múltban mennyire jó volt, mennyi mindent átéltetek stb stb.. szép, de elmúlt. Ez az igazság amivel egyszer szembe kell nézned. Az emberek változnak.. Hogy hogyan tudod elfelejteni? Minden fejben dől el. Ha elhatározod magad az mellett, hogy nem erőlteted, nem akarod ezt az egészet ilyen görcsösen, akkor sokkal könnyebb lesz az elengedés. Próbálj meg új embereket megismerni (bár most nehéz), elfoglalni magad, új hobbikat találni vagy bármi amit szeretsz.. De én azt ajánlom először ülj le vele őszintén megbeszélni, hogy mi zavar mi bánt, mert lehet ő nincs ezzel tisztában hogy érzed magad miatta. Ha nem nyitott rá, hogy megoldjátok, akkor pedig engedd el! Semmit sem veszíthetsz ezzel. Próbáld meg. Sok sikert és majd írd meg hogy alakult:)
2021. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem vége, de nagyon fáj és nem tudom hogyan fogom túlélni. Valami tipp?
2021. jan. 13. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát! Akinek ilyen barátja van, ellenségre már nincs is szüksége...
2021. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!