Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Professionon másnak sem...

Professionon másnak sem sikerül normális önéletrajzot készítenie?

Figyelt kérdés

Pár hónapja már készítettem az oldalukon, és akkor nem volt gond, de az új munkahely nem vált be, és inkább lépnék, viszont újra kellene gyártanom az önéletrazomat, már kegészíve.

A végeredmény , most kicsit sem olyan mint amit korábban készítettem és amit a sablonokban látni. Pl a fotómat majdnem egy egész oldalra teszi ki, és a szöveges rész formátuma sincs rendben.


2021. nov. 16. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Passz. De gyors megoldással wprd-ben is találsz beépített sablonokat, egész jókat is:


Nyisd meg a word-öt

Kattintson az Új >fájlra.

Alatta megjelenik 1-2 egész jól kinéző sablon, csak ki kell töltened a saját szövegeddel és fotóddal. Aztán mentsd el pdf-ként, és kész.

2021. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Önéletrajzot Word-ben kell csinálni, majd pdf-re konvertálni.
2021. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, pedig ott egész jópofák vannak. De még jelezni se lehet sehol, hogy nézzenek rá.
2022. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Én se értettem a dolgot. Ráadásul a kérdés kiírása óta ott is hagytam ezt a céget, és a professionon keresztül próbáltam elhelyezkedni. De az ottani jelentkezésemre nem is jött válasz, miközben meg a céget közvetlenül megkeresve még aznap hívtak.
2022. ápr. 15. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 60+ jelentkezésből 3-ra kaptam bármiféle visszajelzést, szerintem nagyrészüket nem is továbbítják. Mondjuk a diákmunka is hasonlóan jól működött, több hónappal később jeleztek vissza, hogy már belelt a hely.
2022. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem azon keresztül csak munkaerőkölcsönzők hívtak, na azt meg inkább nem. De tényleg az lehet, hogy nem is továbbítják, mert volt, hogy egy cég többször hírdetett, és jelentkeztem rá 2x is, de semmi visszajelzés nem volt.
2022. ápr. 15. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!