Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen az élete egy portásnak?

Milyen az élete egy portásnak?

Figyelt kérdés
Milyen érzés portásként dolgozni? Nem unalmas? Hogy lehet elütni az időt?

2021. nov. 17. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére 3 hétre kellett éjszakánként be ugranom egy szomszédos munkás szállóra, el sem tudom mondani, mennyire nyomasztó. És itt még bármit lehetett csinálni, teendő nem volt csak nyitni zárni 2 db ajtót, néha kitolni a szemetet hajnal 4 kor.


1 hétig azt hittem hogy álommeló, sorozatot nézek, főzök, tanulok és még fizetnek is érte, de aztán az őrület határára jutottam. A bioritmusom teljesen felborult, hiába mentem haza reggel 8ra, nem bírtam elaludni még órákig, minden iránt közömbös lettem, már sorozathoz se volt kedvem, néha sakkoztam de dekoncentrált voltam.


Átmenetileg jó, hosszútávon szerintem mint a börtön.


Más lehet egy olyan helyen ahol vannak emberi kontaktok, kedves tudsz lenni, de itt még ez sem volt nekem.


Nevetséges hogy majdnem annyit kerestem vele mint egy irodai melóval, de komolyan mondom ha kétszer ennyit adtak volna se csinálnám mégegyszer max havi 2-3 napra beugrani.

2021. dec. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24f
2021. dec. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
11-es köszi, hogy leírtad a tapasztalatod.
2021. dec. 18. 08:34
 14/14 anonim ***** válasza:
kiegészítem azzal, hogy mint munkásszálló, szerintem már-már hotel szintjén volt, mind az én részem, mind maga az épület. volt saját konyhám, wc-m, fürödhettem is volna, sőt ágy is volt, amin aludhattam volna mondjuk éjfél és 4 között, de bennem volt a félsz, hogy na mi van, ha most gyullad ki valami, vagy most lesz verekedés stb, tehát aludni esélyem sem volt. tényleg a 12 óra rengeteg idő, elképesztő pszichológiai változásokat tud az emberben okozni. lehet, hogy nekem a 6 nap egymás után tette be végleg a kaput, hogy nem láttam napfényt egy hétig, és valaki tök jól el van így élete végéig, de nekem ez tényleg egyfajta trauma.
2021. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!