Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire számítsak multi cégnél...

Mire számítsak multi cégnél ha kiderül, hogy pszichésen kikészültem a munka miatti nyomástól? Segítségre vagy inkább eltávolításra?

Figyelt kérdés
Inkább segítenek, vagy inkább megpróbálnak eltávolítani a cégtől, hogy könnyen megszabaduljanak kezelendő problémától (tőlem)?
2021. nov. 19. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk volt egy srác akit "kényszerszabadságra" küldtek,ez nem tudom hogy táppénzt jelentett-e, vagy fizetés nélküli szabadságot.

Sajnos sok minden összejött neki,nagy volt a nyomás munkában, plusz magánéleti, egészségügyi gondjai is voltak.

Végül áthelyezték egy másik osztályra.

2021. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Korábbi tapasztalatokra alapozva, tehetsz feljelentést.
2021. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő.

Illetve még olyan is lehet, hogy nem érdekli őket.

2021. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a versenyszférában szerintem tesznek rá a lelki állapotodra, az a lényeg, hogy minél több profitot termelj nekik. Nekem előző helyemen mindig azt hangsúlyozta a kolléga, hogy a szabadságtól nem lesz jobb. Csak még többet és még többet akarnak belőled kihajtani. Stressz levezetéseként, sportolj. Nem old meg mindent, de egy kicsit jobb lesz..
2021. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én személy szerint nem bíznék abban, hogy a cég megment...elvégre ők a munkaerődet akarják használni, a legtöbb céget más nem érdekli.


Megpróbálkozhatsz, de mindenképpen legyen kb. 6 hónapi pénzügyi tartalékod, arra az esetre, hogyha távozni kényszerülsz onnan.


Ha nem bírod annál a cégnél munkakörnyezetet, akkor kezdj el mielőbb másik állás után nézni.

2021. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!