Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most kezdődött a 2. félév az...

Most kezdődött a 2. félév az egyetemen és pszichésen teljesen kimerüle azt érzem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

nehéz szakra járok, az előző félévemet nagyon meghajtottam, jó is lett az eredmény. De a végén már nem is éreztem örömöt a jó jegyek miatt vagy megkönnyebbülést.

Volt 1 hét szünetem, de azt érzem, hogy egyáltalán nem vagyok kipihent.

Nagyon nincs kedvem megint az egyetemhez ( pedig ilyet régebben nem éreztem)..

Egész nap rossz a hangulatom, ingerlékeny vagyok.. sokat alszom, alig van étvágyam. Semmihez nincs kedvem.. a páromhoz se..

bűntudatom van hogy nem kezdtem el már újra tanulni, pedig kellene.. nagyon rosszul érzem magam

Ha hazaérek az egyetemről lefekszem aludni vagy egész nap a telefonomat nyomkodom és webshopokat böngészek ilyen megszállott módon..

Emiatt persze semmirekellőnek érzem magam.


2019. febr. 5. 21:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Milyen szakon vagy?
2019. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1-es. ezt nem szeretném leírni. De nehéz és sok féléves
2019. febr. 5. 22:00
 3/27 anonim ***** válasza:
Ki vagy merülve. Hátha a sport, vagy egy kis társasági élet tudna segíteni, hogy visszatalálj a kerékvágásodba.
2019. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
En ajanlanak egy ingyen pszchiologust, meg fizetni sem kell mert van tb-s altal finanszirozott. Nem bantaskeppen irtam, hanem segitsegkeppen. De hivd a lelkisegelyt 116-123 ingyenes 0-24h ja es ott tuti segitenek, nekem is segitettek mar. 🤔
2019. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

3-as.

Voltam bulizni, azt se élveztem úgy mint régen..

2019. febr. 5. 22:08
 6/27 anonim ***** válasza:
14%

Hát borzasztó..

Sportolj vagy találj valami programot és ne fetrengj otthon. Egyél egészségesen. Ha egy félév kicsinált,mit fogsz csinálni,ha munkahelyed,családod és egyéb bajaid is lesznek egyszerre?

2019. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
A megfelelő zene minden sebre gyógyír.
2019. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

6os. Szívesebben dolgoznék már a szakmában amit választottam.

De a koncentrálás egyszerűen annyira a gyengeségem, hogy minden létező dolog elvonja a figyelmem

2019. febr. 5. 22:12
 9/27 anonim ***** válasza:
#4-es voltam.. vajon kinek a màniàja lepontozni engemet?? Ez legyen az utolsó öröme az ilyennek 🤔
2019. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Spoiler: Ez még csak rosszabb lesz. :D Ha tanulsz, úgy érzed, pihenned kéne. Ha pihensz, bűntudatod van, amiért nem tanulsz. Nincs az a mennyiségű tanulás, ami meg tudná nyugtatni az ember lelkét. Nincs az a mennyiségű pihenés, ami elég lenne, hiszen még ha a nyári szünetet nem is töltöd munkával, akkor is csak azon kattog az agyad, hogy mi lesz az egyetemmel, tanulni kellene. Ezért elkezdesz már a nyár elején tanulni, a nyár közepére teljesen kimerülsz, a nyár végére mindent elfelejtesz. És már jöhet is a stresszelés. Vagy a nyár felében a hobbidat űzöd és azt mondod, hogy majd a második felében átnézed az anyagot, de amikor nekiállsz, rádöbbensz, hogy semmire se emlékszel és kitör a pánik. Ez egy ilyen időszak. Túl kell élni.


[link]

2019. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!