Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál együtt egy Alkoholis...

Dolgoznál együtt egy Alkoholistával/Alkalmaznál olyan embert, aki alkoholista vagy narkotikumfüggő?

Figyelt kérdés
Szívesen dolgozol együtt ilyen és ehhez hasonló szenvedélybetegekkel?

2021. nov. 24. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nálunk a dolgozók közül akad elég sok funkcionális alkoholista. Értem ezt úgy, hogy reggel megjelenik józanon, meg munkaidő alatt sem iszik, mert tudja, hogy addig tartana az állása, de utána az öltözőben már szisszen is a kőbi. Érdekes módon elég kis átfedés van a jó szakijaink és az előbb felvázolt társaság között, de bizony van ilyen is. Azt a pár embert, aki ettől még szorgalmas meg normálisan csinálja a dolgát, alkalmaznám, ha rajtam múlna, a többieket természetesen nem. Nem azért, mert alkoholisták, hanem mert részben ezzel összefüggésben sz.rnak magasról minden másra.
2021. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
Jaj, persze, foleg, ha szivsebesz vagy darukezelo.
2021. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Életeben nem volt piás munkatársam. Olyan volt állítólag, hogy valaki egy teambuilding után bement részegen az irodába de nem dolgozni, csak az éjszakai műszakosokra ránézni.


Nekem inkább olyan volt, hogy teambuilding után mentem hazafele és a munkahely útba esett, szóval, ha a szórakozóhelyen nem tudtam wcre menni vagy pont útközben jött rám a szükség (ittasan ez gyakran megesett), akkor bementem az épületbe a földszinti wcbe. A hátsó bejáraton mentem, az távolabb volt a portástól, kb a wc mellett is volt, simán elintéztem a dolgom úgy, hogy a portás sokszor észre sem vett.


Gyógyszereket viszont szedtem. Nem drogoztam, nyugtat volt. Annyi volt a mázlim, hogy egy éppen induló projekten voltunk, lementek a kötelező trainingek szóval semmit sem kellett csinálni. Én abban az időben elég fáradékony is voltam, szóval gyakran elaludtam a munkahelyen. Egy ilyen alkalommal, mielőtt elaludtam volna, de már le volt hajtva a fejem az asztalra odajött a főnök, megkért, hogy sétáljunk egyet, kivitt a levegőre és megkérdezte, hogy mi a bajom.

2021. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!