Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kövér férfiként tényleg...

Kövér férfiként tényleg szánalmas lenne interjúra is elmenni ruhabolti eladónak...?

Figyelt kérdés

24 éves, kórosan elhízott (125 kg) férfiként jelenleg álláskereső vagyok, minden lehetséges helyre beadtam a jelentkezésem. Az Inditexhez is, pontosabban a Bershkába, ahonnan vissza is jeleztek és behívtak egy állásinterjúra. Ezt elmeséltem egy szintén duci lánybarátomnak, aki konkrétan kigúnyolt. Azt mondta, az ilyen helyeken vékony lányok dolgoznak és képzeljem el, hogy ő meg én állunk a kasszában egy divatos ruhaboltban. Ahol egyikünk méretében sem kapni sálon és sapkán kívül semmit. És valóban úgy érzem, van igazság abban, amit mond.


Szerintetek is esélytelen túlsúlyos fiatal férfiként ruhaboltban dolgozni? Nem néznének nagyot állásinterjún, hogy ez mit akar itt?



2021. nov. 25. 01:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírsz dolgozni, senkit nem fog érdekelni a súlyod rossz értelemben. Engem mondjuk biztos nem. Én gyárban dolgozom, és szoktam látni kik vannak a termelésben, és ott is van 1-2 jó nagy darab ember, de tök kedvesek velem is, és ahogy hallottam a műszakvezetőktől jól is dolgoznak.
2021. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Akkor nézz körül az XXL-es ruhák között, és megnyugszol. Menj csak el szépen. A vásárlók közőtt is sok a deci.
2021. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek alapján szimpatikus személyiségnek tűnsz, szerintem mindenképp próbáld meg! Egy kedves, kiegyensúlyozott eladó sokat dob egy bolt megítélésén. Szívesebben vásárolnak az emberek ott, ahol hozzád hasonló eladók fogadják őket a kasszánál.

Ha alapvetően ápolt és igényes megjelenésed van, akkor csupán a testalkatod és súlyod miatt elutasítani negatív diszkrimináció lenne.

Drukkolok neked, és majd mesélj, hogy ment! 😊🤗

2021. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
81%

Jelentkeztél? Mi lett?

Én mindenképpen elmentem volna az interjúra az esélytelenek nyugalmával, Már az is nyereség, ha az interjún tapasztalatot szerzek, és legközelebb rutinosabb leszek egy másik interjún.

2022. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Szia! Elmentem interjúra ahol a félelmeimmel ellentétben szerencsére nem volt gond az akkori súlyom (ma már "csak" 93 kg vagyok) de végül nem mentem ruha üzletbe. Konkrétan rabszolga munka lett volna az egész így inkább suli mellett felcsaptam ételfutárnak.
2022. ápr. 28. 07:16
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Az egész jó teljesítmény, grat hozzá. Én is 125 kg-ról kezdtem anno. a fogyást és az életem legjobb elhatározása volt. Csak így tovább.
2022. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
grat! Ha kerékpáros ételfutár vagy, akkor egykettőre fogysz még egy rakást, és neked is jobb lesz a közérzeted és az önbizalmad is.
2022. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!