Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kövér férfiként tényleg...

Kövér férfiként tényleg szánalmas lenne interjúra is elmenni ruhabolti eladónak...?

Figyelt kérdés

24 éves, kórosan elhízott (125 kg) férfiként jelenleg álláskereső vagyok, minden lehetséges helyre beadtam a jelentkezésem. Az Inditexhez is, pontosabban a Bershkába, ahonnan vissza is jeleztek és behívtak egy állásinterjúra. Ezt elmeséltem egy szintén duci lánybarátomnak, aki konkrétan kigúnyolt. Azt mondta, az ilyen helyeken vékony lányok dolgoznak és képzeljem el, hogy ő meg én állunk a kasszában egy divatos ruhaboltban. Ahol egyikünk méretében sem kapni sálon és sapkán kívül semmit. És valóban úgy érzem, van igazság abban, amit mond.


Szerintetek is esélytelen túlsúlyos fiatal férfiként ruhaboltban dolgozni? Nem néznének nagyot állásinterjún, hogy ez mit akar itt?



2021. nov. 25. 01:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, tényleg ciki volna ha elmennél, el ne menj interjúra se, csak kiröhögnének.
Ugyan. Mikor épp ruhát vásárolok, legkevésbé sem a kasszás testalkata érdekel.
Menj el interjúra, de szerintem nem sok esélyed van, de próba szerencse...
Fogyj le és utána gondolkodj ilyen munkahelyekben.
50 szavazat
1 2 3
 1/27 Ellewie ***** válasza:
78%
Az a baj, hogy te már elkönyvelted, hogy nem fog összejönni. Ha esetleg zavar, hogy túlsúlyos vagy, fogyj le, de csakis magad miatt. A mai világban már molett modellek is vannak. Próba szerencse, nem csak a szálkás embereké a világ!
2021. nov. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. :) Én még nem könyveltem el - elnézést ha így jön át az írásom - csak lehet igazság abban, amit a lánybarátom mondott. De mindenképp megpróbálom és természetesen le fogok fogyni, önmagam és az egészségem érdekében. :)
2021. nov. 25. 01:20
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

Senki sem fog azzal foglalkozni, hogy hogyan nézel ki. A munkáltatódat az érdekli, hogy normálisan elvégezd a munkádat, a vevőt meg az érdekli, hogy elvedd meg visszaadd a pénzét. A duci lánybarátod meg remélhetőleg csak hülyül. Vállald el a munkát nyugodtan.

Egyet tudok tanácsolni, a saját érdekedben kezdj el kiegyensúlyozottan táplálkozni, illetve tornázni. Ha még nem tetted volna. Mindez csak azért, hogy megelőzd a jövőbeni túlsúlyhoz köthető betegségeket, és, hogy jobban érezd magad a bőrödben.

2021. nov. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Ellewie ***** válasza:
61%
Drukkolok! 😊
2021. nov. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#3, a te válaszodat is köszönöm szépen. Már elkezdtem az életmódváltást a korábbinál sokkal kiegyensúlyozottabb étrenddel és napi 8-10 km-es sétákkal. 1 hónap alatt le is ment 5 kg és én ezt a havi -5 kg-t szeretném tartani, de inkább kevesebbet. Már jobban érzem magam a bőrömben és jobban mozgok. :)


A duci lánybarátom nem hülyült, komolyan mondta, hogy esélyem sincs. :D

2021. nov. 25. 01:28
 6/27 A kérdező kommentje:
#4, köszönöm szépen! :)
2021. nov. 25. 01:29
 7/27 anonim ***** válasza:
78%

Engem nem érdekelne vásárló és munkáltató szemszögből sem.


Ugyan annyi esélyed van, mint bárkimásnak.


Igazából így látatlanban csak azért mondanám, hogy nem illik ez a munka neked, mert ilyen ruhaboltokban egésznak állnak az alkalmazottak és feltételezem, hogy a súlyod miatt ez neked sokkal megterhelőbb lenne.

2021. nov. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
54%
Te teljesen hülye vagy, már bocsáss meg, a savanyú barátnőd dettó! Legyél ápolt és jólöltözött, interjún udvarias, visszafogott, mosolygós és kedves. Nem egy kétszázadik egyensminkelt nő leszel, hanem egy kövér fiú. Ha a személyiséged bejön az interjúztatónak tuti jó esélyeid vannak. Ja, és ne izzadj mint a kömlei halott! Ne gondolják, hogy a többieknek kell pakolni helyetted, mert te nem bírsz mozogni. Karácsonyi hajtás, tudod.
2021. nov. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
Mivel nem tudsz csak szünetben enni, és mozogni kell egész nap, lehet, hogy az első 2-3 hónapban 100 kiló alá megy a súlyod, és inkább előbb, mint utóbb, de az üzletből is magadra tudod rángatni a cuccokat. Amikor először össze tudod gombolni a breskás nadrágot akkor gondolj vissza erre a gyakoris kérdésedre és küldj a savanyú barátnődnek egy középső ujjas szelfit :-)))
2021. nov. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D:D:D


#8, Nem izzadok, mint a kömlei halott:D:D:D És tudok pakolni :D:D:D jelenleg egy Aldiban dolgozom, ott aztán megtanultam mi az a hajtás, nyugi.


#9, Köszi, így lesz :D

2021. nov. 25. 01:40
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!