Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm mindenben a hibát...

A főnököm mindenben a hibát látja és nem tudok vele közös nevezőre jutni. Nem akarok felmondani, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Új vagyok itt, mindenkivel jól kijövök. 2 főnököm van, mert együttműködünk egy másik cèggel. Főnök 1 a màsik cégtől teljesen normális, közvetlen, nincs panasza a munkámra. Ha azt mondja írjak egy levelet ennek és annak, csinálom, ha hibázok akkor is normálisan mondja hogy mit kell kijavítanom.

Itt van főnök 2... na ő olyan, hogy csak neki lehet itt igaza. Egy ügyet teljesen máshogy hallok vissza tőle mint a másik főnökömtől. Érthetetlen, azonnal irritált lesz ha elsőre nem értek valamit.

Nem tanítottak be. Nem is foglalkoztak vele. Úgy kell állandóan hívogatnom mindenkit, más kollègától kérek segítsèget hátha tudják.

Nem tanìtottak be de lebasz ha valamit én nem tudok. Elvárja tőlem hogy egy teljesen ismeretlen programot én értsek és tudjam kezelni. Vicces hogy nem hogy én, de a többi kolléga sem ért hozzá.


Csak félek hogy kirúg... ma is már mondta hogy én miért ülök itt...

Néha csak ülök és bámulom a kèpernyőt hogy most akkor mit akar, ennek mi köze van az ügyhöz,mikor a másik főnököm nem is említette. Próbálom összerakni a dolgokat, de senki sem akar betanítani, ráadàsul nekem ez egy új terület.



2021. nov. 30. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A normális főnöknek kellene jelezni, mert ő az egyedüli aki léphet a betanításod érdekében.
2021. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!