Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próba idő alatt akarok felmond...

Próba idő alatt akarok felmondani, van felmondási idő vagy másnaptól már nem is kell mennem?

Figyelt kérdés
Egy olyan munkahelyre kerültem ahol válogatott elviselhetetlen emberek vannak így minél előbb szeretnék onnan eltüni!
2015. máj. 25. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próba idő alatt te is és a munkáltató is felmondhat egyből. Annyi,hogy felhívod és kész másnap nem vagy köteles bemenni.

Én is így voltam,hogy próba idő alatt mondtam fel,én is társaság miatt leginkább. Végeztem tartottam haza felé felhívtam aki az egészet intézte nekem,másnap bementem az irodájukra kifizettek.Aztán ennyi.

2015. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerintem én holnap bemegyek felmondok aztán szerdától már nem megyek!
2015. máj. 25. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Még felhívnod sem kell senkit. Próbaidő alatt bármikor leléphetsz. Másnap nem mész be és kész.
2015. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3. Igen, és hogy fogja aláírni a kilépő papírjait ami kell az adóbevalláshoz? meg a fizetést se ártana megkapni...
2015. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Igen,mindenképpen szólni kell,mert a kilépő papírok,rózsaszín kis könyv az náluk van na meg a fizetést is fel kell venni.


Szóval azért annyira eltűnni nem szabad!

2015. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!