Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van bárki, aki jelentkezett...

Van bárki, aki jelentkezett állásra a profession.hu-n, és fel is vették valahova?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, én több alkalommal is ott találtam munkát.
2021. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A mostani munkahelyemre így kerültem.
2021. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

A mostani és az előző munkahelyemre is így vettek fel, az azelőttinél pedig aktiváltam az önéletrajzomat, és az alapján kerestek meg, és indult el a több körös interjú folyamat.


Viszont diplomaszerzés után az első nem gyakornoki munkahelyem keresésekor haszontalan volt, mert csupa olyan hirdetéa volt, ahol tapasztaltat kerestek, végül ahova felvettek, az egy szakmai fórumon votl hirdetve.

2021. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
ezer és ezer helyre jelentkeztem a professiono keresztül a 99%tól még visszajelzés se jött
2021. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, a mostani munkámat is így találtam. Más helyre is jelentkeztem onnan és bár legalább a felénél nem reagáltak semmit, de a többi helyről legalább jött visszajelzés. Volt ahol behívtak interjúra és volt ahol meg csak visszaírtak, hogy köszönik a jelentkezésem, de az önéletrajzom alapján nincs elég tapasztalatom vagy már felvettek valaki mást. Meg egy olyan is, ahova nem is én jelentkeztem, hanem ők kerestek fel a feltöltött önéletrajzom alapján.
2021. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 hónapja, de semmi.

Szellemi munka lenne

2021. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Anno nekem is olyan érzésem volt, hogy talán nem is továbbítják a jelentkezéseket. Diploma után ~60 helyre adtam be a jelentkezésem az oldalukon, és talán 1 hívott fel. De annál sem vagyok biztos, hogy beadott pozi miatt hívott fel, és nem az önéletrajzomat látta csak meg a profilomon. Szóval egy idő után azt csináltam, hogy kinéztem az állást a professionön, majd rákerestem a cég saját oldalán és ott jelentkeztem. Ennek nyilván az volt a hátránya, hogy ~30 cégnél be kellett regisztrálni, és voltak olyanok, ahol már a hajamat téptem, mert annyira részletesen fel kellett tölteni minden adatot már a regisztráláskor, hogy csak 30 percem azzal telt el, hogy egy helyre beadjam. :D
2021. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 Nem hiszem, hogy ok tovabbitananak barmit is, gondolom a munkaltatoknak van egy regisztralt profiljuk, ahova az adott ceg hr-ese belep es valogat az elkuldott oneletrajzok kozott. Nyilvan ha tobb helyen is hirdetnek, akkor lehet talalnak megfelelo embert meg mielott megneznek a Professionon jelentkezoket. (Pl van sajat karrieroldaluk a weboldalukon, vagy siman csak mashonnan, a sajat email cimukre is kapnak oneletrajzokat.)
2021. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!