Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Professionön ha egy hirdetésné...

Professionön ha egy hirdetésnél az van feltüntetve, hogy jelentkezés módja önéletrajz, akkor ott elfogadják azt az önéletrajzot, amit a profession weboldalán készítettem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy amit wordben készítettem nem engedi feltölteni. Valamiért csak 5 megás fájlt enged csatolni, az enyém 100+ azt hiszem, pedig nem sok minden van az önéletrajzomban. Elegendő az, amit a professionön töltöttem ki?
2021. ápr. 13. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj valakivel aki ért a word-höz, pár kbyte kellene legyen az a fájl
2021. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az hogy lehetséges? Csak pár bekezdés van a személyes adataimról, a gyakornoki helyeimről, illetve egy fotó. A professionös nem jó akkor, azt mondod?
2021. ápr. 13. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tedd át pdfbe, megoldva!

De ha átküldöd, este megcsinálom neked. (Google drive link, privátban)

2021. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem egy HD fotót kellene berakni akkor
2021. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem engedi át tenni pdf-be. Wordpad van amúgy a laptopomon. Meg valami kamu operációs rendszer sajnos, ezért nem tudok még csak Power Pointozni sem. :/ Szerintetek nem fogadják el a professionös életrajzot?
2021. ápr. 13. 15:15
 6/7 kicsibarany ***** válasza:
100%
Kicsinyítsd le a képet a fájlban.
2021. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kicsibarany ***** válasza:
100%
Mármint magát a képet kicsinyítsd le először valami képkezelővel vagy egy erre alkalmas webolalon, és úgy szúrd be a CV-be.
2021. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!