Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Profession.hu-n általában...

Profession.hu-n általában mennyi ideig van fent egy hirdetés? Megvárják az összes jelentkezőt, és csak azután hivnak be embereket, vagy már közben is, amig még kint van a hirdetés?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van 2 hetes meg 1 hónapos hirdetési lehetőség is. Mi már a hirdetés alatt is hívtunk be embereket, ha gyorsan pörög a piac, muszáj hamar lecsapni rájuk.
2021. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Sok cégről el tudom képzelni, hogy megvan már addigra, kit vettek fel (ált. valamilyen csókos), amikor felrakják a hirdetést, és csak a formalitás kedvéért hirdetik meg, vannak olyan rafináltak. Nem hiába nem képesek sokszor még egy elutasító levelet sem küldeni, az esetek többségében le van már játszva előre.

Persze vannak kivételek.

2021. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vártuk meg, mindenkit behívunk amilyen hamar csak tudunk. Nyilván függ a munkakörtől is, hiányszakma-e vagy sem.
2021. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk azt nem értem ha nem felelek meg akkor minek utaztatjátok az embert?


Ott az önéletrajz, látjátok a szerencsétlent ,hogy van-e annyi , olyan tapasztalata ami nektek kell. Sok helyre már bérigény kell... Azt is látjátok.


Aztán interjún még " ahhh de jó vagy öcsém ez kell nekünk...jó voltál fasza minden egy hét múlva jelentkezünk" azt másfél hónap múlva se ... Annyit se hogy kinyalhatod hulyegyerek ..


Képes azért felhívni, hogy " jajjj hát 40 perc az út és nem hiszi megéri nekem ennyit ezért a munkáért utazni..." Há b+ jelentkezéskor láttam, hogy nem itt van a sarkon.. meg hadd döntsem már én el 🤦🤦🤦🤦

2021. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy észrevettem nálunk azt csinálják, hogy 1 hónapig hirdetik az állást, majd lekerül az oldalról. Az 1 hónap alatt beérkeznek az önéletrajzok és miután kiszelektálják a nem megfelelőket, a maradékot behívják elbeszélgetésre. Aztán döntenek. Bár ezt is az adott osztály válogatja. Van ahol folyamatosan hívják be az embereket van ahol csak a hirdetés lejárta után.
2021. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy leadtam a jelentkezést és már hívott a HR-es konkrétan 5 perc múlva, kb azt se tudtam hol vagyok, mert a hirdetést is épphogy csak átfutottam. De volt olyan is, hogy kirakott a cég vagy 30 álláshirdetést, abból 4 vagy 5 szimpi volt, jelentkeztem rájuk, és kb másfél hónap múlva hívtak, mert ott megvárták míg lejár a hirdetési idő, most is náluk dolgozom, onnan emlékszek erre.

Kettest meg pontozzátok le nyugodtan, egyáltalán nem alaptalan amit mond.

2021. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfizettem a premiumra a professionon, ennek révén látom hogy van egy hirdetés ami már kb. 1 hónapja megy és amire már 265-en jelentkeztek, azt kötve hinném hogy ennyiből nem találnálak abszolút megfelelő embert.
2022. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!