Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire rugalmas a munkabeosz...

Mennyire rugalmas a munkabeosztás a KFC-ben?

Figyelt kérdés

Gondolkozom, hogy vállalok munkát a KFC-ben suli mellett. Az állás hírdetésben nagyon írják, hogy rugalmas a munkaidő és ez nekem baromi fontos lenne, de ez mit jelent pontosan?

Egy hetes beosztások vannak vagy esetleg kevesebb?

Mennyi a minimum óra amit egy héten lekell dolgozni?

Mivel nekem a suli 9-15 -ig van, így hétköznapokon max 3 napot tudnék vállalni 15 óra után, illetve szombat vasárnap többet (akár egész nap).

Van valamennyi próbaidő amialatt bármikor azt mondhatom, hogy helló?

Én dönthetem el, hogy hova szeretnék kerülni, pl csomagolás, pakolás, pénztárgép stb... vagy ahol épp kevesen vannak oda raknak be?



2021. dec. 3. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Diákként elég rugalmasak, általában egy-két hétre előre van meg a beosztás. Diákként bármikor mondhatod hogy nem jössz már másnap sem. A diákszövetkezet ilyenkor megkér, hogy ha tudod az elvállalt műszakokat dolgozd le, ellenkező esetben valamilyen büntetést kapsz (pár ezer Ft) viszont ez orvosi igazolással kiváltható. Az hogy hova kerülsz, sok mindentől függ. Éttermenként eltérő, valahol választhatsz pozíciót, valahol nem.
2021. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt bocsi :D, de annak ellenére, hogy iskolába járok, nem vagyok diák. Nincsen hallgatói jogviszonyom.
2021. dec. 3. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Így sokkal macerásabb a dolog sajnos. Pontos választ én így nem is tudok adni.
2021. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Csak akkor dolgozz ott pls ha tudod mi a kulonbseg a sima es az egyszemelyes kosar kozott, mert a 99%-uknak fogalmuk sincs.
2022. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!