Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket válasszam, fix...

Melyiket válasszam, fix munkaidő, magasabb fizetés vagy kiszámíthatatlan munkaidő kevesebb pénzért?

Figyelt kérdés
A fix az napi 8 óra, néha tervezett túlóra, de kifizetve. A másik minimum napi 8 óra, de lehet 12 és nem fizetnek túlórát, viszont a társaság nagyon jó. Melyiket válasszam?
2021. dec. 5. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ez döntési helyzet, akkor érdemes a fejlődés lehetőségét is figyelembe venni. Érdekes az is, hogy ez pontosan milyen munka.
2021. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az elsőn talán valamivel több a fejlődési lehetőség.
2021. dec. 5. 19:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor mit lehet még tudni az egyik ill másik helyről? Mit kell csinálni stb stb
2021. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A nagyon jó társaság nem fedezi a kiadásaid, a jonn fizetés viszont igen.
2021. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én az elsőt választanám, tudni akarom mikor ér véget a napi rabszolgaidő.. + tervezni is jó
2021. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az első irodaibb jellegű, a második mozgalmasabb, utazós viszont néha koszos és fárasztó.
2021. dec. 5. 19:09
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez így túl kevés szempont nekem
2021. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kevés az info

ez bőven nem hasonló munka

2021. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

En az elsot valasztanam. A tervezhetoseg nekem nagyon fontos. Nem kevesbe a magasabb ber.


Viszont van egy olyan erzesem, h te inkabb a masodikhoz huzol... szoval valaszd azt, amelyikre vagysz.

2021. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én az elsőt választanám, kiszámítható a munkaidő, nekem ez fontos, ha túlóráztatnak, akkor fizessék, vagy lehessen csúsztatni, ingyen nem dolgozok. Utazni tudok szabadidőmben is.

Dolgoztam már jó nevű, de valójában szar cégnél, hosszú távon nem éri meg, max jól mutat az önéletrajzban, de kicsinál, pályakezdőknek oké, akik úgysem hosszú távra terveznek, én már máshol tartok az életben.

2021. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!