Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a belföldi kamionozás? ...

Milyen a belföldi kamionozás? Mik a tapasztalatok,vélemények?

Figyelt kérdés

Milyen fajta belföldi kamionos állások léteznek?

Először 7,5 tonnás teherautós állásra gondoltam,aztán ha lesz tapasztalat és gyakorlatom akkor váltanák nagyobbra.

Azt tudom hogy nemzetközibe jobb járni,jobb a fizetés de most a covid miatt és tapasztalat nélkül nem szeretnék azonnal neki vágni.


Mindenre kíváncsi vagyok, ezért amit tudsz azt légyszíves ozd meg velem.

Például:Munkaidő,pakolás,nehézségek,pihenés,fizetésekre is kíváncsi volnék.


Előre is köszönöm szépen,további szép napot kívánok. 🙂



2021. nov. 30. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fb-on csak tán vannak kamionos csoportok, szvsz ott több infót kapsz. Itt legfeljebb 5-6 ember, vagy annyi se válaszol neked.
2021. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Belföldön kétszerannyit dolgozhatsz feleannyiért....
2021. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy szóval: szopás. Ha van váltód, ami ritka, akkor annyival jobb, hogy nem egyedül szopsz. Bővebben:


-felborul a bioritmusod, nem fogsz tudni aludni normálisan még a pihenőnapjaidon se

-főnököd össze-vissza hívogat, hogy ekkor kell menni, akkora kell megérkezni

-egyik nap hajnali 2-kor, másik nap délután 2-kor kell menned, lehet haza se érsz

-idegeskedned kell, hogy túlvezeted a limitet, ezért a megengedettnél jobban nyomod a gázt

-a főnököd igáslónak néz, nem érdekli, ha egy nap 2-3 kanyarra is elküld, neked azt 10 órán belül akkor is meg kell oldanod

-mindig 1 órával előbb kell megérkezni, mégis 2-3 órát kell várni, mire kinyit a placc, ahova az árut viszed

-általában a 2-3 órának a duplája szokott lenni, mire lerakodnak, és ha nem segítesz, ez akár a triplája is lehet


Szar fuvarszervezés, az ország minden pontján. Ez jellemző, egyébként külföldön sem sokkal jobb, csak a fizetés. Mindenki jön azzal, hogy de jó nekem, havi 400.000-et keresek. Igaz, hogy az életem háromnegyedét a szakadt kamionba töltöm, amit 3 havonta kéne szervizelni, mert mindig motorhibát ír ki, és sípol is, mint valami szar madárijesztő, úgyhogy csak füldugóval tudom elviselni az utat.

2021. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!