Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek elhitte? Ez...

Szerintetek elhitte? Ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Sajnos jellemző rám, hogy míg otthon vagyok, a postát elfelejtem megnézni, így munkába menet kiveszem a leveleket és akkor olvasom el amikor már beértem.


Kb. egy hónapja rendeltem egy szexuális segédeszközt egy elég híres weboldalról, legalábbis mint kiderült. Ezek az idi@ták pedig küldtek most nekem egy levelet amiben egy 20%-os kupon kód van. Ez a karácsonyi ajándékom tőlük. A borítékból nem derült ki, hogy kitől van. Kibontottam és látom, hogy egy pasi és egy fehérneműs csaj van a borítón. Nézem, hogy ki és miért küld nekem csak úgy random ilyet, szóval fogtam és félretettem. Teljesen kiment a fejemből, hogy a segédeszköz miatt lehet. Közben bejött a főnököm és dumálgattunk. Útközben rápillantott a kuponra és megkérdezte, hogy az mi?

Lazán oda adtam neki, mondván, hogy ma kaptam és nem tudom, hogy kitől.

Megnézte, majd széles mosollyal az arcán közölte, hogy: "Jaj hát ez az Oriontól van" és elkezdte magyarázni, hogy ott miket lehet rendelgetni.

Hírtelen bevillant, hogy bakker tényleg! Elkezdtem magyarázni, hogy fogalmam sincs, hogy miért küldenek nekem ilyet és egyáltalán honnan tudják a címem?

Mondta, hogy a sütik által ma már mindenkit ilyesmikkel ostromolnak. Mondjuk korábban még nem kaptam személyre szóló levelet, max emailben! Postán soha!

Szóval nem tudom, hogy bevette -e.


2021. dec. 5. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Történetesen leszarnám, hogy mit hisznek.

Minél többet agyalsz rajta, annál kínosabb, de ha leszarod, akkor nem ügy.

2021. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem vette be, akkor mi van? :-) A jelek szerint ő is ismeri a céget.
2021. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát kellemetlen de nyugi már úgyis megtörtént. Amúgy nem hiszem, hogy bevette.

A főnököd helyében én mosolyognék egy jót az egészen és kész. Max egyszer kétszer még poenkodik majd vele ha olyan viszonyban vagytok.

2021. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Add oda neki karácsonyi ajándékként :)
2021. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy mondtam neki, hogy ha kéri akkor az övé lehet, mert én onnan biztos nem rendelek. Fogta és nevetve bedobta a kukába...
2021. dec. 5. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, aztán meg munka után meg kikotorta... különben nem vette volna el. :D
2021. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:😂😂😂
2021. dec. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tetszik :D aranyos sztori, akárhogy is nézzük :D de szerintem felejtsd el, valószínűleg a főnököd nem agyal ezen, csak te :)
2021. dec. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak azt nem érten a mai világban miért kell ezen fennakadni. Mások is szoktak szexelni, meg ilyen oldalakról rendelni. Lehet ciki volt, de nem kell vele foglalkozni. Legközelebb 2x gondold meg milyen leveleket bontasz fel a munkahelyeden.
2021. dec. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tagadas a kinos, nem az, hogy kiderult. Engedd el.
2021. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!