Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahely egyáltalán...

Ha egy munkahely egyáltalán nem emel semmit sem a béren évek alatt sem, akkor az meg akarja egyáltalén tartani a munkaerőt? Vagy úgy van vele menjen aki akar majd lesz más?

Figyelt kérdés
2021. dec. 8. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Minimális emelés mindig van, de ez az alkalmazottak felé értendő, holott a munkájukat nem lehet összehasonlítani a kapott összeggel. Most csak az anyagiakról volt szó. Személyes tulajdonság és munka terén is van mit fejlődni, ha megbecsülésről van szó.
2021. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Értelmezzük amiket írtál: "Ha egy munkahely egyáltalán nem emel semmit sem a béren évek alatt sem"

"Minimális emelés mindig van"

Szerintem írd le még egyszer.

2021. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Már megint az alapítványi iskola? :))))
2021. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se kaptam semmit 2016 óta. de egy fillért se.
2021. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kötelező bérkategóriák magániskolákban is érvényesek, ha pl pedagógus vagy.

Más munkahelyeken, ha nem állami, akkor klf. lehet.

Munkaerőhiány van az országban. Legfeljebb otghagyod.

2021. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó, egy csomószor végighallgattam már, hogy a főnököm szerint a pénz nem motiválja a dolgozókat, mert csak kis ideig örülnrk neki, utána megszokják, és megint elégedetlenek. Lehet, hogy vezetői szintén ez igaz, de nekem rohadtul nem mindegy hó végén, hogy 19 ezerrel több van, vagy kevesebb.
2021. dec. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!