Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veletek történt már meg, vagy...

Veletek történt már meg, vagy láttatok már olyat, hogy a munkahelyen valakit ittasnak hittek, de közben egyáltalán nem volt az?

Figyelt kérdés

Velem olyan volt, hogy gyomorrontásom és lázam volt, és attól dülöngélve jártam. Rosszindulatú kolléga meg gúnyosan megkérdezte, hogy mennyit ittam én tegnap, meg hogy esetleg hozathatja-e a szondát. Mondtam, nyugodtan, végül persze nem tette meg. Utána nem sokra el kellett rohannom hányni, majd hazakéredzkedtem, az orvos akkor egész hétre kiírt. Szerintem tuti abban a hiedelemben maradtak, hogy igazából ittas voltam.

Olyan esetleg meg szokott esni, hogy valakit pusztán a viselkedése miatt titulálnak szeszesitalt fogyasztottnak? Mert teszem azt, gorombán, ingerülten viselkedik? Aztán meg kiderül, hogy csak rosszul indult a napja vagy ilyesmi?



2021. jún. 24. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gorombaság miatt nem nagyon, de ami veled történt, az már inkább összetéveszthető.

Nyilván itt az is számít hogy mennyire ismerik egymást a kollégák. Ha tudom hogy marinénina takarító cukros , akkor nem alkeszozom le ha szeszszag jön utána a wcből ,ahol épp rosszul érezte magát.

Viszont ha kivagyokénjózsi, akiről tudod hogy minden hétvégén vagy k.o. vagy beszed néhány tiktakkot vagy porcukrot, amikor hétfőn gatyán látod akkor nem gondolod róla hogy "biztos csak gyomorrontás"


Ismeretlenül pedig nem szabad ítélkezni.

2021. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: Nem értek hozzá, egy cukorbetegnek lehet alkoholszaga úgy is, hogy egyáltalán nem fogyasztott?
2021. jún. 24. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, acetonos - szúrós szagú

Nekünk elsősegély oktatáson( és máshol is az életben )felvilágosítottak, hogy ezért hivunk mentőt egy földön fekvő ájult , de alhokol szagú emberhez,mert az életébe kerülhet, ha otthagyod "józanodni"

2021. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebben előfordult, hogy szondát fújattak velem mert szédülök ha elfelejtek enni.

Pár alkalom után megszokták és már kajaszünetre küldenek.

2021. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem forditva van. Johiszemu vagyok, es a piasra is elso korben azt gondolom, ez es ez a baja. Ha pedig valoban ittas, akkor is erdekel, hogy segitsegre szorul-e, nincs-e komoly baja.
2021. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Egy havernak nem volt kedve dolgozni, ls amikor a vállalati kocsival megállt egy közeli presszónál, az ismerős kiszolgálócsajtól fles pohárban kért egy korty szódavizet, hogy aa ott hűsölő rendőröket megtréfálja. Felhajtotta, mintha feles lenne, aztán beült az autóba. A rend éber őrei persze azonnal lekapcsolták, szondát fújattak vele, s mivel az negatív eredményt hozott, vérvételre is elvitték. Arra az egyre nem gondolt a haver, hogy bilincsbe verve vezetik végig a kórház udvarán, mint valami kemény maffiavezért.
2021. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!