Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más munkahelyeken is ez megy?

Más munkahelyeken is ez megy?

Figyelt kérdés
Közepes cégnél dolgozom vidéki városban, ez az első munkahelyem, irodán vagyok. Sokszor, amint kimegy valaki a helyiségből, a többiek egyből elkezdenek róla beszélni. Általában rosszat vagy semlegest mondanak. Milyen gáz a ruhája, miért olyan zárkózott, nem is dolgozik csak úgy tesz, kialvatlan az arca, biztos ivott tegnap, biztos alkoholista, ilyesmik. Vagy ha nincs jelen valaki, akkor olyanokat, hogy nem is beteg, csak kiíratta magát, mert nincs kedve dolgozni. Rossz belegondolni, hogy rólam miket beszélhetnek, amikor pl. kimegyek mosdóba. Nagyon gáznak találom ezt, nálatok van ilyen? Csak nők vagyunk egyébként, de nagyon rosszul érzem itt magam. Érdemes váltanom, vagy fölösleges, máshol is ez lesz?

2021. dec. 10. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mindenhol ilyen prolik, főleg a nők.

Én egyszer halottam meg, a nem is dolgozik, csak úgy tesz típusú mondatot, vissza is kérdeztem, hogy neked ennyire nincs munkád?

Azóta előttem nincs kibeszélés, biztos elkönyveltek valami karót nyelt bunkónak, pont leszarom.

Édesanyám mindig azt mondja:

Nem kell hogy szeressenek, otthon szeretnek, az épp elég!

2021. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez így megy, 54 éves nő vagyok, mindig irodában dolgoztam (utáltam is, mármint munkahelyen lenni). Én soha nem tudtam leszarni, hogy mit mondhatnak rólam, eléggé lelkizős vagyok (és volt egy pasi munkatársam egyik helyen az irodában pl., aki pont ezzel akart bevágódni nálam, hogy visszamondta, mit dumált a többi nő rólam.)

20 éve szabadúszó vagyok, itthon dolgozom, nem hiányzik a "miliő".

2021. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is lennék légy a falon, hogy meghallgassam miket pletykálnak rólam. 😄
2021. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen mindenhol ez van. Engem inkább az zavar már, hogy senki se áll ki senkiért ha véletlen van ott akit amúgy kedvelsz. Ugyanúgy vegighallgatja vagy az információ miatt továbbadja neked vagy másnak de az eszébe nem jut, hogy a) felálljon kimenjen b) mondjon valamit a bully ellen. Mindenhol ez van sok rohadék én fizikailag rosszul vagyok màr tőlük.
2021. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig örülj, míg ilyen társaságban vagy. Van ennél rosszabb is pl. egy olyan társaság, akik úgy beszélik ki a többit, hogy ott van(nak) előttük a kibeszélt személy(ek) és mindezt hangosan.
2021. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!