Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2 hét telt el az interjú óta....

2 hét telt el az interjú óta. Szóltak hogy visszajeleznek mindenképp. Maximum januárban kezdenék, lehetséges hogy amiatt nem válaszolnak, mert itt vannak a gyárleállások?

Figyelt kérdés
Sziasztok, több nagyobb multis céghez is jelentkeztem állás pozíciókra viszont még egyik se jelzett vissza, van rá esély hogy ez azért van, mert hogy lesznek gyárleállások vagy egyszerűen annyira nem voltam szimpatikus nekik hogy nem is jeleznek vissza?

2021. dec. 12. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindekettő benne van a pakliban, de ne törd ezen a fejeden, probálkozz máshol is.
2021. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Azért van mert xarba sem néznek. És ezzel nem megbántani akarlak,hanem ez az igazság. Én rengeteg helyre beadtam. A kutya nem foglalkozott velem. Szóval a lényeg,hogy le vagy xarva.
2021. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A leállás csak annyiban játszana be hogy felhívnak, mondják hogy felvettek de mivel ettől eddig leállás lesz, tudnál e leállás után kezdeni? Ettől még felhívnának. Ha nem, az nem emiatt van :/
2021. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!