Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek féltékennyé akar...

Szerintetek féltékennyé akar tenni? L

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, akivel elég jó viszonyt ápolunk, elbeszélgetünk, kisegítjük egymást, és szemmel láthatóan tetszem is neki(ami kölcsönös, és ő is látja a ezt, viszont én kapcsolatban élek). Sok nőnek tetszik.

Sokszor flörtölt előttem, aztán a minap mutatott egy lány képét, hogy ez igen, ezt lájkolja

Nem értem, féltékennyé akar tenni? Vagy esetleg nem érdeklem? Én azt látom rajta, hogy tetszem neki Kapcsolatban vagyok, nem lehet semmi, de ez most igazán elgondolkodtatott.

Csak normális válaszokat várok


2021. dec. 12. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak te látsz benne többet, ilyent bárki előtt csinálok/csináltam már, ha meg felszedni akarnálak egyértelmű jeleket adnék, vagy simán megmondanám...benne van a pakliban az is amit te mondasz, csak szerintem hülyeség amit csinál, bár te rá kattantál szóval lehet mégse.
2021. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, már lépett volna ha többet akarna. Te a kapcsolatodon gondolkozzál kiscica, az a te dolgod.
2021. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Tehát az oké hogy miközben szimpatizáltok egymással és flörtölgettek, neked közben van valakid, de ő állítsa le a szerelmi életét, ne csajozzon, mert az téged zavar?

Nem is értem, miért fura neked hogy vannak nők az életében és nem egy olyanra vár évekig aki foglalt.

Nyilván nem benned látja a jövendőbelijét mert neked pasid van, de láthatólag ez téged bánt. Nincs jogod akár csak magadban is számon kérni hogy miért flörtöl másokkal, vagy miért like-ol más nőket. Azért teszi, mert megteheti. Nem tartozik neked elszámolással.

2021. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem kattantam rá, attól hogy külsőleg bejön.

Meg nem is kérem számon még magamban sem.

Kettesben voltunk, és nem értem,hogy mi volt ezzel a célja, ilyesmit úgy random nem mutogatnak az emberek gondolom

2021. dec. 12. 23:31
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne?

Csak annak nem beszélnek ilyenekről az emberek, akivel alakul valami.

Veled neki nem alakul semmi, te többet látsz bele mint amennyiről szól.

Ez tényleg úgy jön le mintha neked lehetne kapcsolatod, neki viszont rá sem szabadna néznie senki másra, mintha neked kéne fenntartania magát.

2021. dec. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült is 🤣
2021. dec. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

Játszik veled. Sajnos nem teljesen egyedi eset.


Szerintem próbálj meg távolságtartóbb lenni vele. A saját érdekedben!


Hozzám némileg hasonlóképpen viszonyul 2 férfi ismerősöm.


Az egyiket már sikerült úgy "kizárnom az életemből", hogy elég gyakran látjuk egymást, ott vagyok a közelében.


Megbeszéltük az érzelmi határokat, eltávolodtam tőle lélekben. KIZÁRÓLAG HIVATALI megbeszéléseink vannak már csak, semmi több.


A másikkal még csak most vagyok olyan helyzetben, hogy LE FOGOM ÁLLÍTANI az érzelmi "rohamait". Próbál összezavarni, "kutakodni"a lelkem mélyén. FALAKBA FOG ÜTKÖZNI, mert nem hagyom magam manipulálni sokáig.


Hány évesek vagytok? A másik fél egyedülálló? Elvégzi becsületesen a munkáját az a férfi, vagy nagyon "ráér"? Főnökével értekezhetsz, ha zavar a helyzet abban, hogy helytállj folyamatosan.

2021. dec. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%

Nemrég raktam ki egy kérdést, mert az egyik kollégám hasonlóan viselkedik, annyi különbséggel, hogy én szingli vagyok.

Én úgy döntöttem, hogy leépítem a pasit, mert hosszabbtávon többet árt, mint használ. Gondolsz rá, foglalkozol vele...ha tényleg tetszel neki, már elérte, amit akar. De ha így van, miért nem lép? Mert egy gyökér.


Ha pedig nem érdekled, akkor egyenesen mondd meg neki, hogy ezt az idióta viselkedést fejezze be, Te egy nő vagy, nem vagy rá kiváncsi, hogy csorgatja másokra a nyálát. Ennyivel lehetnél náluk gyertyatartó is. Nem is értem, mire gondolnak ilyenkor a pasik.

2021. dec. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak haver vagy számára, akinek megmutogatja azokat a nőket, akiket megdugna.
2021. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#7 24 ő26
2021. dec. 13. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!