Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetnék a munkahelyi...

Mit tehetnék a munkahelyi kiégés után? Hitegettek és depressziósnak érzem magam.

Figyelt kérdés

Már a felmondási időm is lejárt, mégsem vagyok jobban (vagyis inkább hullámzó a dolog, mint pl egy gyászidőszakban), és egyelőre ötletem sincs, hogy lehetnék jól. Sajnos fizikailag is megbetegedtem, így a sport, mozgás nem jöhet szóba, amíg meg nem gyógyulok.

Nagyon csalódott vagyok.. voltatok mér hasonló helyzetben, és ha igen, mi segített?



2021. dec. 14. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Rosszabban.

Hát figyelj,van kiút.

Én is keresem,és biztos hogy megvan.

Dolgoztam már rossz helyen,dolgoztam már nem bejelentve undorító mentalitású emberekkel.

Első lépést gondolom megtetted.(kerestél más helyet a közeledben)

Második lépés összespórolni repjegyre,stb és kimenni a fba.

Opcionális,lehet nélküle élni,csak nem érdemes.

Harmadik lépés

Ismerősök által protekcióval bekerülni valahova máshova.

Negyedik lépés elvállalni valami melót,ami nem túl jó de legalább nem stresszes,nem erőltet halálba.

Mellette valamivel kipótolni,eladni szezonális dolgokat,esetleg mellette maszekolgatni.(feketemeló)

Tehát a 6 órás kis cuccosod kiegészíted kis lapátolással.

Amíg össze nem spórolsz...

Nem tudom mit lehetne még tenni...

Tán külföldön élő ismerősökkel beszélni,akik tudják milyen itthon,és már boldogok.

Hirtelen ennyi jutott eszembe,egy pillanat!

Telefon...

2021. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért lenne megoldás, ha kimennék külföldre? Nem a lokációval van bajom, hanem azzal, ami történt velem.

Nem kerestem még másik állást

2021. dec. 14. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Pedig nem ártana egy jobb légkörbe kerülnöd...

Ott azért más ízű a meló is.

2021. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen a légkör fontos, de egyáltalán nem érzem, hogy ezért külföldre kellene mennem
2021. dec. 14. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk részleteket írhatnál mert így nem látjuk át a szituációt,nehéz érdemben tanácsot adni.

Az biztos hogy érdemes keresni a lehetőségeket mert lehet életed munkahelyét hagyod ki.Anyagi szempontból is érdemes bár nem tudom hogy állsz,mindenesetre jó legalább tisztában lenni mi a helyzet.

Azt se tudom mit értesz fizikai megbetegedés alatt de próbálj mozogni minél többet,jót tesz az elmének ha nem egész nap otthon ülsz és azon pörögsz,addig is eltereli a figyelmed.

2021. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Orvosilag el vagyok tiltva a mozgástól még kb 1 hétig, utána is csak fokozatosan lehet sajnos.


Igazából arra lennék kíváncsi, hogy másnak mi segített egy olyan szituációban, amikor átejtettnek, kihasználtnak, és kiégettnek érezte magát. Gondolkodtam azon, hogy szakember segítségét kérem (egyéni v csoprotos), de úgy érzem, hogy tűt keresek a szénakazalban ezzel kapcsolatban..


"Az biztos hogy érdemes keresni a lehetőségeket mert lehet életed munkahelyét hagyod ki" ---> ezen egyelőre nem aggódom.

2021. dec. 14. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Keress uj melot ahol jolerzed magad 🤷‍♂️ Nemtudom mi tortent, de mar megtortent ezvan.. menni kell tovabb v magadat szivatod
2021. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Csak opció,hogy kimehetsz.

Nem értem mit vagy úgy oda.

2021. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!