Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fix munkaidő esetén hogy...

Fix munkaidő esetén hogy járjak interjúra ha az interjú is munkaidőben lenne?

Figyelt kérdés

Elkéredzkedni lehet, 1-2x. Oké.

Na de az édeskevés ha hetente 3-4 vagy többször kéne menni interjúra de akár naponta is többször.

Szabi nem játszik, egyrészt nincs, másrészt nem adják ki csak úgy hogy közlöm 1 napot kérek szerdára (pl) ez itt nem így működik.

Kamu 1-1 napos betegállománnyal nem játszok mert a házidoki ebben nem partner.

Na és akkor mi a megoldás?


2021. dec. 15. 08:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
December közepén heti 3-4 állásinterjú... Te melyik világban élsz? Örülj, ha február előtt megjelenik egy azaz egy álláshirdetés az egész országban.
2021. dec. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
Bazsika ez már volt...
2021. dec. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

"Örülj, ha február előtt megjelenik egy azaz egy álláshirdetés az egész országban."


A professionon most is 17.000 hirdetés van (kb.) és az még csak 1 oldal.

2021. dec. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy oldottam meg, hogy amikor behívtak akkor jeleztem, hogy olyan időpont lenne nekem az alkalmas, hogy a munka végén legyen, mert addig nem szeretnék közölni a jelenlegi helyemen a távozásom, amíg nincs fixen másik. A többség megértette. Így mondjuk fél órával-órával előbb leléptem, amit későbbe lecsúsztattam , vagy épp előre túlóráztam, hogy el tudjak menni. Vagy ha nagyon összejöttek a dolgok és egy hétre több is volt, akkor elmentem táppénzre 2-3 napra fosós-hányós betegséggel.
2021. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

"A többség megértette. Így mondjuk fél órával-órával előbb leléptem,"


Na de egy átlag munkahelyen nincs olyan hogy órával előbb lelépsz mert kivágnak!! próbálj nálunk (bank) egy órával előbb lelépni. Másnap már nem mész, az biztos.


És csúsztatni se lehet mert mikor a bank fix nyitva tartású nincs olyan hogy benn maradsz pluszban mert zárva van.

2021. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

"hogy olyan időpont lenne nekem az alkalmas, hogy a munka végén legyen"


És ebben mégis ki partner? Én még soha olyan állásinterjún nem voltam ahol én döntöttem volna el mikor legyen.


Közölték hogy holnap 10 óra. Pont. Ha nem jó, akkor köszöntük a jelentkezést.

Ez nem így megy?

2021. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
6: jobb helyeken nem igy megy. Nekem pl meg kellett adni 3 alkalmas idopontot, ok valasztottak belole.
2021. dec. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökinformatikusként pl én mondom meg mikor érek rá az interjúra, nem engem ugráltatnak. De pl gyárba vagy mekibe vagy tudjam én hol, gondolom egy szavad sem lehet hogy mikor jó neked.
2021. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
8 Dehogynem, en egyszerubb allasokra szoktam jelentkezni, es mindig egyeztetunk, melyik nap, hany ora. Soha nem mondtak meg olyat, ha x nap x ora nem jo, akkor viszlat🤣 Es a munkahelyemrol is el tudok jonni akar 2 oraval korabban is, ha kell, es egy napos szabit is kiadnak, ha azt mondom, surgos es kesz. En nem tudom, egyesek milyen rugalmatlan szar helyeken dolgoznak, nem kell ahhoz mernoknek vagy hasonlonak lenni, hogy ilyen szempontbol normalis helyet talaljon az ember.
2021. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Es a munkahelyemrol is el tudok jonni akar 2 oraval korabban is"


Próbáld ezt meg nálunk. Még 1x egy évben tán össze is jön..többx nem.

2021. dec. 15. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!