Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnök azért nem örül a...

Egy főnök azért nem örül a másodállásomnak mert így anyagilag már nem tőle függök kizárólagosan? és akár ott is hagyhatom az egészet? Akár?

Figyelt kérdés

elemi pszichológia. ha csak nála van állásom, akkor a kezében vagyok tőle függök. de ha nem, és van más bevételem akkor már nem vagyok a kezében. még az is lehet hogy felállok és elveszít egy rabszolgát aki szarért húgyért keccsöl neki.


ezért nem örül a másodállásomnak?


2021. dec. 16. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ez kb. ugyanolyan mint amikor az állásinterjún megkérdezik, hogy saját tulajdonú lakásban laksz e. Nem velem történt én is csak olvastam valakinek a hozzászólását valahol. Gondolom, hogy albérletben és hiteles lakásban lakva az ember több mindent elvisel, erge lehet szívatni, mert úgyse megy el. A másodállással is ugyanez a helyzet lehet, nem vagy köteles elviselni a főnök szemétségeit, mert bármikor felállhatsz. Vagy eszerűen csak irigy, mint a magyar emberek többsége.
2021. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa oldaláról közelítem meg a felvetett témakört - és ezért ne haragudjon senki! Azon csóválom értetlenül a fejemet, hogy egyáltalán beavattad - teljesen szükségtelenül - a témába. Semmi szükség nem volt arra, hogy tudja, nem egy lábon állsz. Ismerve a magyar alapmentalitást, valóban irigy lehet arra, hogy bármikor katapultálhatsz onnan, - vitatom azonban, hogy szükséges volt ezt megtudnia.
2021. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem, azért nem örül neki, mert akkor kevésbé leszel rugalmas a beosztást illetően, esetleg fáradt, kimerült vagy, a másodállás ügyeit munkaidőben intézed stb. Tehát a munkád rovására megy
2021. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan nem szeretik, azért főleg amit 3 írt ( ne menjen a főállás rovására).
2021. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!