Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztonságiőri állásra így van...

Biztonságiőri állásra így van esélyem?

Figyelt kérdés

Egy ékszerüzletbe kellene menni, 194cm és 102kg vagyok (lassan 5 éve kondizok mellé). Még soha nem vállaltam munkát, azért kérdem ! Egyébéknt normálisan öltözködöm, és nézek ki.

22F



2021. dec. 18. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van. De ne ez legyen az életcélod.
2021. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Oda nem elég csak magasnak és szélesnek lenni. Nem ezen múlik. Legtöbb helyre végzettséget is kérnek, illetve rátermettnek kell lenni pszichológiailag. Határozott fellépés, éber tekintet.
2021. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

21 éves lány vagyok, és biztonsági őr. Első helyem, a szakmám 8 hónapja lett meg. Azért vettek fel, mert bár se nagy darab nem vagyok, se egyebek, thai boxolok, és ezt beírtam az önélétrajzomba.

Ha megvan a szakmád, esetleg van még hozá egy fegyverismereti vizsgád, akkor nagy esélyeid vannak. Bár...ne legyen ez az életcélod, csak addig csináld míg nem jön annyi pénz, hogy tovább tudj lépni. Sajnos nagyon alja szakma.

2021. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hozzá*
2021. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A fellépés, a magabiztosság, az előzékenység, udvariasság, a koncentrációkészség, megbízhatóság, precizitás a mérvadó egy ilyen állás betöltése esetén, - szerencsés adottság a tekintélyt parancsoló termet is, de nem ez az elsődleges. Jó kiállású, ápolt, magabiztos embereket szeretnek ebben a pozícióban tudni a munkáltatók.
2021. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van papirom, mondjuk egy tanfolyamon szereztem amit kb mindenki elvégezhet. Annyira szerintem nem lehet nehéz, ha a legtöbb helyen 60 valahány éves pocakos öregemberek végzik ezt a munkát. De nem tudhatom, köszönöm a válaszokat!
2021. dec. 19. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!